Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě je nejlepší si ke koupi ojetého vozu přizvat i nějakého známého co je automechanik nebo se alespoň v automobilech vyzná, protože to není jen tak. Skrytá vada u ojetého automobilu se těžko pozná, obzvlášť když je člověk laik a dané věci tolik nerozumí.

  • Já jsem hrozně ráda, že manžel rozumí autům, takže se nám nestane, že bychom koupili nějaké poruchové auto. Slyší to v něm,  takže pozná, když motoru něco je a ví, na co se má zeptat. Nové auto nemáme, kupujeme si pokaždý jen ojeté auto z bazaru, ale co půl roku jiné. Manžel je na auta hrozný. Mění je skoro jako ponožky :-D .

  • Vy si v dnešních době ještě někdo kupujete automobil do osobního vlastnictví, když přihlédnete ke skutečnosti, že půjčovna dodávek vám půjčí kvalitní a nové vozy za naprosté minimum peněz? Já opravdu nevím co se vám to honí hlavou když takto začínáte uvažovat.

  • Jestli sháníte podobně jako já s manželem na stavbu nějaké užitkové vozy v Praze, tak nejlevnější dodávky seženete když se podíváte na internet. Určitě bych být vámi nechodila napřímo do prodejny, spíše si přečetla nějaké recenze na internetu nebo v diskuzních fórech. To je nejlepší řešení, věřte mi.

  • Pokud máte doma nějaký starší truck a zajímáte se o výkup nákladních vozidel, pak pro vás mám dobrou zprávu. Dnes se totiž v Praze nachází plno podniků, které vám pomohou s prodejem vozidla ze dne na den, dokonce z hodiny na hodinu. Stačí si zavolat do dané firmy a oni se s vámi domluví na vámi vhodný čas a vše proběhne v klidu.

  • Dobrý den, koupila jsem si ojeté auto z bazaru a měla jsem k němu jen jednu sadu kol. Potřebovala bych si tak koupit nová kola a pneumatika. Jak vybrat správná kola? Chtěla bych nějaká pěkná ne plechová

    • Nevím kolik do nich chcete investovat, ale já s přítelem máme starší bmw, na které jsem vybrala opravdu pěkná alu kola, která jsem sehnala z kvalitní slitiny a za dobrou cenu. Ale záleží, jestli chcete něco pěkného nebo jestli třeba hledáte origo kola na určitě auto? 

      • Nepotřebuji originální kola, spíše bych se asi chtěla podívat co ne v nabídce. Kde jste kola kupovala kvalitní a za dobrou cenu? 

        • My máme na autě tato kola https://www.aluapneu.cz/i5321-alu-kola-replica-model-0323-5x114.3-16x6.5j-et45/ , ale mají jich v nabídce opravdu několik z čeho si můžete vybírat. Jsou to kola z kvalitní slitiny. Když si do jejich konfigurátoru nahrajete fotku svého auta, tak si tam potom můžete různá kola přirovnávat a podle toho vybírat. 

  • No, ono takové auto pořídit už bude vlastně i docela dost jednoduchá věc, protože na internetu je asi docela dost velké množství různých návodů na to, jak nenaletět, ale třeba já jsem si nedávno na této stránce zde pořizoval pneumatiky a přijde mi, že je docela dost málo návodů na to, jaké pneu si vybrat. To je docela díra na trhu pro copíky :D

  • Dejte si tu práci a nastudujte si, jak se píše kupní smlouva na automobil, protože jinak budete litovat, že jste si koupili automobil za několik stovek tisíc korun, které jste určitě šetřili nespočet let, a bývalý majitel vám ujede před očima. Je to příběh, který se jede jako přes kopírák na Slovensku a do Čech ta banda určitě brzy také dorazí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit