Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně si našetřete na zuby, implantáty kompl. stojí asi 200 tis. Kč...( opravte mne, kdo to víte přesněji ).

    S klapákama si důchod moc neužijete.
  • Nad starim jako 43 leta premyslim hodne často..., nastesti mne bratr privedl k www.neofinances.cz, kde uci financni gramotnosti, pomahaji, kam a kde stradat...tak jestli se doziji duchodu, snad nebude tak zle...

    Stat se o nas az tak nepostara, je třeba se postarat sami o sebe....
    • to je pěkná reklama
  • Jo plánovat si může každý co chce, ale realita je jiná. Ono vás už to tělo neposlouchá tak jako dříve a každý rok je to horší. I já jsem měl plány. *4*
  • "Pro současné důchodce je důležitý kontakt s rodinou." On má ještě někdo v dnešní době funkční a soudržnou rodinu? Dokonce i přes více generací? Já osobně nikoho takového neznám. Ti šťastnější důchodci mají štěstí, když potkají slušné přátele a ti jim rodinu nahrazují. Ti méně aktivní umírají naprosto opuštěni jako anonymní tělesné schránky v ústavech sociální péče.
    • Nemám sice ještě důchod, ale rodinu ano. Ženatý skoro 30 let, tři děti, všechny vystudovaly, nebo ještě studují. V tomto okamžiku pohoda. Chápu ale, že ti kteří si "užívají života" (rozuměj nemají dost odvahy a zodpovědnosti založit trvalý vztah a rodinu), můžou mít v budoucnu problém. A víte co? Je mi to jedno. Je to jejich rozhodnutí a jejich samota v ústavech sociální péče.
    • Myslím,že i dnes má mnoho lidí funkční a soudržnou rodinu (i přes více generací) , která se pravidelně navštěvuje,občas vyrazí i na společné dovolené. Vidím to v rodině naší i u spousty našich známých. Samozřejmě to má každá rodina jinak a ovlivňěné je to jednak vztahy, které mezi sebou lidé v široké rodiě mají i např. tím, kam se dospělí potomci odstěhují za prací,kde založí rodinu...Ale i tak by to asponˇ trochu mělo jít.
  • Jak???

    Pokud se ho dožiju, tak snad klídek pohoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit