Přejít na výpis diskuzí

Jak se skutečně zbavit dluhů?

21.1.2018 2:05
red 2 příspěvky

Rozhodli jste se po svátečním utrácení udělat přítrž nerozvážnému rozhazování peněz a nedostávat se s kreditkou do mínusu? A pohlídat si vlastní nebo rodinný rozpočet obecně tak, aby byl krásně vyrovnaný, nic vás nezaskočilo a nemuseli jste řešit dluhy? Budete-li se řídit radami kolegů sdružení dTest,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší je se samozřejmě nezadlužovat, ale někdy to hold jinak nejde, a když se do toho přimotají ještě nějaké další nečekané události, tak je člověk v dluhové pasti a ani neví, jak se tam dostal. Pak už bohužel mnohdy nezbývá nic jiného než insolvence. Jinak teď jsem si o ní zrovna četla zajímavý článek, tak kdybyste chtěli mrknout, přikládám odkaz > https://www.hyperfinance.cz/magazin/insolvence-trapi-cesko-jak-probiha/ :)

  • Jak se skutečně zbavit dluhů?Nezadlužovat se!Za socializmu byl každý dlužník podezřelý.Byl mu sice poskytnut úvěr,ale vždy cílený.Musel mít ručitele a poskytovatel vždy zkoumal,zda je žadatel schopen svůj úvazek splácet a to bez dopadů na zaopatření rodiny.Koho to dnes v pokřiveném vztahu k spoluobčanům zajímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit