Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybychom tak měli v dnešní době na hypotéku, to bych si hned koupila ve Vršovicích 2+kk. V současné finanční situaci si ale nemůžeme dovolit ani dovolenou pro dva někde na Kanárách. A to nás ještě má přijít doplatek za dekorativní polštářky a povlaky které jsme brali na splátky po Vánocích.

  • Já si myslím, že je to tou nejlepší investicí. Protože mít kde bydlet je prostě velká výhoda. Pořídila jsem s manželem v Praze starý byt, který jsem s ním rekonstruovala. Něco svépomocí a zbytek s firmou. Manžel totiž narazil na perfektní firmu https://sadrokartonycz.cz/ , která dělá rekonstrukce bytů v Praze a specializuje se na sádrokartony. Pomohla nám byt trochu poměnit i dispozičně díky vybudování nových příček ze sádrokartonu. 

  • A co by asi tak mělo být jinak dobrou investicí? Platit někomu celý život nájem? No to jste uhodli. Takhle házet vlastní peníze do vzduchu. To by mě ani ve snu nenapadlo. Manžel chodí občas kontrolovat rozvod proudu do domácností a říká, že u těch nájemních bytů to je jedna velká katastrofa. Teď objednával z https://www.ynaradi.cz/rozvod-proudu dutinky, aby je měl při práci po ruce.

  • No, tak jak se to vezme... Člověk na to asi musí jít opravdu chytře, aby to dávalo smysl, pak to tedy nějakou rozumnou hodnotu asi hodí... Třeba my jsme zjistili, že hodně peněz dokáže uvolnit využití například geotextilií, ale je to asi na osobních preferencích a i na tom, jak a co chcete mít v bytě no:)

  • Nevím, zda je vlastní bydlení skutečně rozumnou investicí, ale už vím, že třeba taková rekonstrukce interiéru určitě jednou velikou investicí bydlení je. Zvýší to hodnotu bydlení o několik set tisíc a to si myslím, že se opravdu vyplatí. Kor, když víte, že máte v plánu ten byt prodat nebo pronajímat někom dále :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit