Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 •  Tak to u nás se Ježíšek vloni mimořádně povedl! :-) Jak už jsme spolu s manželkou opravdu řadu let, tak mě zná a moc dobře ví, že mi neudělá radost třeba nějaký drahý parfém nebo oblečení, ale že mnohem lepší dárky jsou pro mě ty pracovní :-) Dostal jsem tedy 2 paleťáky z eshopu https://tor-industries.cz/cs/59-paletove-voziky

 • macinan

  My to u nás děláme tak, že většině členů rodiny kupujeme jenom nějaké drobnosti. S těmi je těžké se netrefit. Jediní, kdo u nás dostávají větší dárky jsou naše děti. Třeba letos pro ně s mužem máme připravený takovýto domeček: https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/domecky/detsky-domecek-injusa-country-house-2033-dx85 Myslím si, že to se jim bude líbit.

  • Jojo, u nás to máme dost podobně. Největší a nejdražší dárky vždy dostávají děti. Já například tyto Vánoce měla docela problém s výběrem dárku pro manžela. Chtěla jsem mu koupit nějakou drobnost. Nakonec to dopadlo tak, že jsem mu koupila jeden značkový parfém, který jsem našla na https://www.brasty.cz/panske-parfemy Udělalo mu to radost, takže si myslím, že dárek účel splnil. :-)

   • ivanka386

    Parfém není špatný nápad. Myslím si ale, že můj muž by něco takového asi jen tak neocenil. Ten je spíš na zážitkové dárky. Právě nějaký takový bych mu ráda dala k narozeninám. Co jsem se tak dívala, tak třeba na https://armik.cz/ mají docela zajímavé. Jen nevím co přesně vybrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit