Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dobrý den. My zkusili zážitkový dárek https://coolzazitky.cz/2487-rancersky-tyden-ve-srubu-pro-celou-rodinu.html?ob=1 máte s těmito věcmi zkušenosti? 

 • Mně se docela dost už několik let osvědčuji parfémy z této stránky zde... Takže kdyby náhodou někdo nevěděl a neměl případně tolik financí, určitě můžete vyzkoušet například pořídit třeba parfémy, které slouží jako imitace parfémů Burrbery :-) Vyzkoušejte a dejte případně vědět! Mějte se hezky a ať slouží dobře :-)

 • macinan

  My to u nás děláme tak, že většině členů rodiny kupujeme jenom nějaké drobnosti. S těmi je těžké se netrefit. Jediní, kdo u nás dostávají větší dárky jsou naše děti. Třeba letos pro ně s mužem máme připravený takovýto domeček: https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/domecky/detsky-domecek-injusa-country-house-2033-dx85 Myslím si, že to se jim bude líbit.

  • Jojo, u nás to máme dost podobně. Největší a nejdražší dárky vždy dostávají děti. Já například tyto Vánoce měla docela problém s výběrem dárku pro manžela. Chtěla jsem mu koupit nějakou drobnost. Nakonec to dopadlo tak, že jsem mu koupila jeden značkový parfém, který jsem našla na https://www.brasty.cz/panske-parfemy Udělalo mu to radost, takže si myslím, že dárek účel splnil. :-)

   • ivanka386

    Parfém není špatný nápad. Myslím si ale, že můj muž by něco takového asi jen tak neocenil. Ten je spíš na zážitkové dárky. Právě nějaký takový bych mu ráda dala k narozeninám. Co jsem se tak dívala, tak třeba na https://armik.cz/ mají docela zajímavé. Jen nevím co přesně vybrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit