testovaci text

Diskuse pro Článek

Kolik stojí dítě?

28. 9. 2017 – nasepenize.cz

Existuje jeden životní krok, který řada lidí moc nepropočítává. Vlastní potomek. Řešit peníze se zdá malicherné, vždyť mít děťátko je přece požehnáním. Má to drobné „ale“…

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 7

napsat komentář

maminka (anonym)

Přepočítávat děti na peníze je naprosto zcestné. Jak chcete finančně vypočítat radost, lásku, naplnění života. Když už vyčíslujete kolik stojí děti napište ke srovnání, kolik lidé utratí za auta, domácí zvířata, cigarety alkohol. Ještě jsem nenarazila na článek, kolik utratí za cigarety, alkohol a drogy ti, kteří pobírají sociální dávky. Zřejmě se nejedná o peníze, protože na ně nemusí pracovat, jsou to jen dávky, které umožňují pohodlný život. Když odrazujete od rození dětí, pak se nedivte, že přijdou děti z jiných zemí. A to nebudou jedináčci. Zřejmě jsou tam děti levnější.
3.10.2017
vlákno reagovat

kumul tiscali.cz

Jenom největší iddiot si pokládá otázku kolik stojí dítě,život se musí žít a ne užívat.Co po nás zbude-děti a povinností každého normálního člověka je mít alespoň dvě děti ,tak už jděte s těma propočtama do erdele a děti byli i v nejhorších dobách a dnes nejsou ,tak pak je to doba ze které není návratu a vede k totálnímu zmaru.
1.10.2017
vlákno reagovat

Lucy (anonym)

Nesmysl. Kromě plínek a botiček se dá všechno koupit levně z druhé ruky. Hraček mají děti taky zbytečně moc. Třeba hezká interaktivní knížka, kterou si dítko odmalička s maminkou prohlíží (pokaždé jiná z knihovny) dělá divy. A taky čím víc dětí v rodině, tím levnější je každé další, už se toho nemusí moc nového pořizovat.
30.9.2017
vlákno reagovat

kumul tiscali.cz

Dneska nikdo nenechá někoho umřít hlady ale klidně vymíráme na užívání si života a pak děti vadí.
1.10.2017
vlákno reagovat

ivopatta tiscali.cz

Cituji: ..."životní krok, který řada lidí moc nepropočítává. Vlastní potomek". Statistiky říkají něco jiného. M. Hiršl: Změny ... ukazují trend vývoje skutečných hmotných životních podmínek ve kterých rodiny s dětmi žijí. Přechod od daně ze mzdy na daň z příjmu fyzických osob (od 1. 1. 1993), znamenal DRASTICKÉ omezení daňového odpočtu z důvodu péče o nezaopatřené děti. Uvedená skutečnost výrazně ovlivňuje rozhodování mladých lidí, zda vůbec mít děti a kolik … Bylo to způsobeno vyšším růstem míry zdanění pracovních příjmů rodičů v porovnání s bezdětnými. Nelze v této souvislosti nepřipomenout, že právě v letech 1994 – 1996 klesl počet narozených dětí v České republice o 30. tis. ročně, tj. o čtvrtinu, a dosáhl mimořádně nízké úrovně.
28.9.2017
vlákno reagovat

M (inkognito)

"ivopatta" Radši sem dovezou migraci ,ta nás zachrání.Jen kolik to bude stát?Prostředky které na to vynaloží by měli dát mladým lidem. Promiňte mi to ,ale musím to napsat , neboť se takhle vyjadřují naši pomazaní. *9*
1.10.2017
vlákno reagovat

liska (anonym)

Podekujte VK a jeho "prognostikum"! *12*
2.10.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.