Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ivanka386

  Já si myslím, že second hand je při nakupování věcí pro děti asi nejlepší volba. Mně se třeba spoustu oblečení pro našeho malého povedlo sehnat přes tento sekáč: https://www.onlinesekac.cz/second-hand-detske-batolata-1-3-roky-vel-86-98/c-658?ignore=IMAGETEMPLATE Zkuste mrknout, mají tam spoustu super věcí za málo peněz. :)

 • Žijeme v době, kdy je všechno drahé, takže je jasné, že ani výchova dítěte nebude levná záležitost. Ono se stačí podívat už jen na to, jak jsou dnes drahé například hračky. Já se teď nedávno například dívala na takové ty hrací deky, protože bych ráda něco takového koupila své malé. Bohužel je to docela drahé, takže to nejspíš budu muset sehnat přes nějaký dětský secondhand.

 • Přepočítávat děti na peníze je naprosto zcestné. Jak chcete finančně vypočítat radost, lásku, naplnění života. Když už vyčíslujete kolik stojí děti napište ke srovnání, kolik lidé utratí za auta, domácí zvířata, cigarety alkohol. Ještě jsem nenarazila na článek, kolik utratí za cigarety, alkohol a drogy ti, kteří pobírají sociální dávky. Zřejmě se nejedná o peníze, protože na ně nemusí pracovat, jsou to jen dávky, které umožňují pohodlný život. Když odrazujete od rození dětí, pak se nedivte, že přijdou děti z jiných zemí. A to nebudou jedináčci. Zřejmě jsou tam děti levnější.
 • Podekujte VK a jeho "prognostikum"! *12*
 • "ivopatta" Radši sem dovezou migraci ,ta nás zachrání.Jen kolik to bude stát?Prostředky které na to vynaloží by měli dát mladým lidem. Promiňte mi to ,ale musím to napsat , neboť se takhle vyjadřují naši pomazaní. *9*
 • Dneska nikdo nenechá někoho umřít hlady ale klidně vymíráme na užívání si života a pak děti vadí.
 • Jenom největší iddiot si pokládá otázku kolik stojí dítě,život se musí žít a ne užívat.Co po nás zbude-děti a povinností každého normálního člověka je mít alespoň dvě děti ,tak už jděte s těma propočtama do erdele a děti byli i v nejhorších dobách a dnes nejsou ,tak pak je to doba ze které není návratu a vede k totálnímu zmaru.
 • Nesmysl. Kromě plínek a botiček se dá všechno koupit levně z druhé ruky. Hraček mají děti taky zbytečně moc. Třeba hezká interaktivní knížka, kterou si dítko odmalička s maminkou prohlíží (pokaždé jiná z knihovny) dělá divy. A taky čím víc dětí v rodině, tím levnější je každé další, už se toho nemusí moc nového pořizovat.
 • Cituji: ..."životní krok, který řada lidí moc nepropočítává. Vlastní potomek". Statistiky říkají něco jiného. M. Hiršl: Změny ... ukazují trend vývoje skutečných hmotných životních podmínek ve kterých rodiny s dětmi žijí. Přechod od daně ze mzdy na daň z příjmu fyzických osob (od 1. 1. 1993), znamenal DRASTICKÉ omezení daňového odpočtu z důvodu péče o nezaopatřené děti. Uvedená skutečnost výrazně ovlivňuje rozhodování mladých lidí, zda vůbec mít děti a kolik … Bylo to způsobeno vyšším růstem míry zdanění pracovních příjmů rodičů v porovnání s bezdětnými. Nelze v této souvislosti nepřipomenout, že právě v letech 1994 – 1996 klesl počet narozených dětí v České republice o 30. tis. ročně, tj. o čtvrtinu, a dosáhl mimořádně nízké úrovně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit