Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivannavratil386

    Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že děti stojí čím dál více peněz. Zvlášť pokud chodí do školy. Nicméně na spoustě věcí se dá v dnešní době ušetřit. Například když náš malý šel poprvé do školy, tak potřeboval spoustu oblečení. Nakonec jsme to ale udělali tak, že jsme většinu oblečení koupili ze sekáče. Tím jsme ušetřili poměrně dost peněz. 

  • jo a je to tahle aktovka https://www.batohystil.cz/skolni-set-romantic-ii
  • To je myslím hodně přehnaná částka. Já teď řeším výbavu pro dceru do první třídy a myslím, že se vlezu do poloviční částky. Mm už pro ni batoh s ostatní výbavou - takže penál, pytlík na cvičky,zástěrku, peněženku a složku na sešity a to mě vyšlo na 2300,- K. Takže ještě psací potřeby, něco na svačiny, láhev na pití, kapsář, přezůvky, oblečení na tělocvik a mám vystaráno.Pak samozřejmě obědy a případně nějaké kroužky, ale to už do toho nepočítám a myslím, že ani na částce šesti tisíc korun nebudu. A abych kupovala nějaké zbytečně předražené věci, tak na to nejsem.
  • Není to za prvňáka trošku hodně? nezdá se mi ani ta doprava a nevím, jestli zrovna musí mít hračky za 2000 kč. Velká investice je určitě batoh. Sama jsem kupovala batoh za více než 1000 kč přes stil.cz, protože tam mají anatomické batohy a zaujala mě ta technologie, která by mohla dítěti pomoci prisprávnom nošení učebnic. Tyto Vánoce však dostal malý Jurko nové zimní boty a zimní bundu, knihu, prostě žádné drahé dárky. Občas třeba děti učit i skromnosti :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit