Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Zdravím,
    potřeboval bych poradit, co všechno budeme potřebovat pro prvňáka do školy?
    Blíží se Vánoce, tak bych toho chtěl využít a nakoupit už nějaké dárky pod
    stromeček, které potom využije do školy…


    • Takhle
      dopředu můžete koupit aktovku, penál, sáček na tělocvik, boxík na sváču a
      lahev na pití. Zbytek bych asi nechala až půjde do školy, předpokládám, že se
      asi bavíte o září? 


      • Ano
        ano, o září… Díky za rady. To, co píšete, asi mohu nakoupit a bude mít zase o
        to víc dárků pod stromečkem. Měl bych vybírat aktovku nějak speciálně nebo
        podle toho, co se mí líbí? Kolik tak stojí kvalitní aktovka?


        • Hlavně
          to nevybírejte jen podle ceny. Měl by jste vybrat aktovku, která je
          ergonomicky tvarovaná a ideálně má i reflexní prvky. Pokud chcete poradit,
          podívejte se na stránky české značky https://www.baagl.cz/ , kde koupíte kvalitní
          aktovku pro prvňáčka, vak na tělocvik, penál i láhev na pití a box na
          svačinu. To vše jsem tam už kupovala také a třeba u těch boxů na svačinu a
          lahví jsem moc spokojená, že mohou jít do myčky a ani po několika mytích
          neztrácí barvu. Doporučuji koupit alespoň dvě lahve a dva boxíky, ať pořád
          nemusíte myslet na to, jestli to máte umyté. 

  • Já dětem do školy dávám pravidelně lískové ořechy, které čas od času objednávám na https://inpotraviny.cz/liskove-orechy-orisky-ktere-o-ziviny-nemaji-nouzi/ a děti jsou moc spokojené. Když se koukám na fotografie z přestávek jak se okolo nich sbíhají ostatní spolužáci, je to moc příjemné. Sice to musím platit já, ale aspoň si najdou pravé kamarády. Co říkáte?

  • ivannavratil386

    Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že děti stojí čím dál více peněz. Zvlášť pokud chodí do školy. Nicméně na spoustě věcí se dá v dnešní době ušetřit. Například když náš malý šel poprvé do školy, tak potřeboval spoustu oblečení. Nakonec jsme to ale udělali tak, že jsme většinu oblečení koupili ze sekáče. Tím jsme ušetřili poměrně dost peněz. 

  • jo a je to tahle aktovka https://www.batohystil.cz/skolni-set-romantic-ii
  • To je myslím hodně přehnaná částka. Já teď řeším výbavu pro dceru do první třídy a myslím, že se vlezu do poloviční částky. Mm už pro ni batoh s ostatní výbavou - takže penál, pytlík na cvičky,zástěrku, peněženku a složku na sešity a to mě vyšlo na 2300,- K. Takže ještě psací potřeby, něco na svačiny, láhev na pití, kapsář, přezůvky, oblečení na tělocvik a mám vystaráno.Pak samozřejmě obědy a případně nějaké kroužky, ale to už do toho nepočítám a myslím, že ani na částce šesti tisíc korun nebudu. A abych kupovala nějaké zbytečně předražené věci, tak na to nejsem.
  • Není to za prvňáka trošku hodně? nezdá se mi ani ta doprava a nevím, jestli zrovna musí mít hračky za 2000 kč. Velká investice je určitě batoh. Sama jsem kupovala batoh za více než 1000 kč přes stil.cz, protože tam mají anatomické batohy a zaujala mě ta technologie, která by mohla dítěti pomoci prisprávnom nošení učebnic. Tyto Vánoce však dostal malý Jurko nové zimní boty a zimní bundu, knihu, prostě žádné drahé dárky. Občas třeba děti učit i skromnosti :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit