Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Taky se nám nedávno narodilo miminko a takto vysoké výdaje rozhodně nemáme. Většinu dětské výbavy se totiž snažíme kupovat z druhé ruky, takže je to o dost levnější. Většinu věcí jsme nakoupili na https://www.onlinesekac.cz/ a naprostá spokojenost. Vždy nám přišlo oblečení v super stavu.

 • Pokud pro dítě kupuje člověk vše nové, opravdu to pak leze do peněz. My jsme pro našeho malého však většinu věcí kupovali z druhé ruky přes https://detsky-bazar.biginzerce.cz/ a díky tomu jsme náklady srazili na minimum. 

 • macinan

  Skvěle napsané. Miminko bohužel není levná záležitost. Zvlášť v dnešní době. Je ale pravda, že na spoustě vecí se dá ušetřit. Třeba tím, že je nakoupíte v bazaru. Tam většinou výjdou levněji. My například právě v bazaru sehnali postýlku a kočárek. Všechno ostatní, co bylo pro miminko potřeba jsme pak sehnali tady: https://www.mamo-tato.net/

  • Díky za tip na tu stránku. To se ještě určitě bude hodit. Já nedávno sháněla takové to dětské chodítko a prošla jsem snad všechny eshopy a nikde neměli skladem to, které bych chtěla. Nakonec se mi ale povedlo najít jednu stránku, kde ho měli, konkrétně tuto: https://detskechoditko.cz/ takže už ho mám doma a zatím spokojenost. :-)

  • ivanka386

   Jojo, toto je super web. Mám jednu kamarádku, která také nakupovala prakticky všechny věci pro mimčo právě tam. To my kupovali hodně věcí z bazaru. Teda kromě postýlky. Tu se nám přes žádný bazar sehnat nepodařilo, tak jsme ji nakonec koupili novou z https://www.luceda.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit