Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Foto: ten pán si koleduje o pořádného tzv. "vlka".
  • Ti lidé si na důchod desítky let platili.

    Pokud se důchodu dožili, a to se každému nepoodaří, není důvod, aby jej nedostávali, ať už jsou jejich další příjmy jakkoliv veliké.
  • Pokud důchodce je schopen pracovat, měl tedy pobírat mzdu za práci a neměl pobírat důchod. Pokud já, člověk v produktivním věku, budu vydělávat více o zvýšení čeho požádám??? Akorát tak o zvýšení daně.
  • Jste ubohý.Já jsem svařeč a nesedím v kanceláři.......debile!
  • Jestli ono to nebude tím, že dnes omladina opravdu pracovat nechce. Podívejme se do škol, jen samý právník, ekonom, učitel, který své povolání ani dělat nechce. Všichni chtí dělat je manažéry. Říkáte, že nemáte práci kvůli důchodcům. U vás nehledají v obchodním domě pokladní, v nemocnici pomocnou sílu??? Alespoň prozatím a mezi tím můžete hledat dál. My jsme tak byli vychováni, ale to bylo za těch hrozných komunistů, kdy musel pracovat každý, jinak byl stíhán za příživnictví. A nebo je to tak, že opravdovou "práci" - rukama, se Vám dělat nechce,,,
  • plně souhlasím - ale - jsou lidé, kteří pro svůj zdravotní stav pracovat nemohou, A jak jim pomáhá vláda a poslanci? Zakáží jim topit uhlím, nařídí revize kotlů a komínů, zakáží jim jezdit starými auty, nutí je platit na obnovitelné zdroje aby se nažrali podnikatelé, kteří toto provozují a mnoho dalších. Kde na to tito senioři, množí zdravotně postižení mají brát??? Proč se plat poslance neodvíjí od minimální mzdy - třeba max. 5 násobku, proč není stanovena horní hranice důchodu - např. 40000,- vždyť nejvyšší důchody mají ti, kteří z našich daní sežrali už za svého působení nejvyšší kus a v důchodu jsou stejní pobíratelé dávek jako my ostatní. Také se nikde nepíše o tom, že i my důchodci platíme daně - nikdo nám při nákupech neodpouští např. DPH, spotřební daň. Ve výrobcích platíme náklady na práci a pod. O tom se nepíše, ale neustále média popichují mladé protí svým rodičům a prarodičům, jako by to byli příživníci. Je to hanba našich představitelů. Proč neexistuje omezená možnost práce ve sněmovně na 2 volební období? Protože by se řada z nich nemohla přiživovat na práci daňových poplatníků téměř celý život. A že jich tam sedí. A nikdo mně nepřesvědčí, že potřebujeme senát - jsou to trafiky pro "zasloužilé". Vždyť ať něco odsouhlasí, nebo ne, stejně je sněmovna přehlasuje. Jsou to jenom korytáři. Další problém jsou nepřizpůsobiví bez rozdílu barvy pleti, alkoholici a feťáci. Jsem pro pomoc, ale nejdéle 6-10 měsíců a potom buď vezmeš jakoukoli práci, nebo jsi bez dávky. Největší zvrhlost jsou příspěvky na bydlení na ubytovnách. Měl by být maximální příspěvek na bydlení 3000,- pro rodinu 5000,- bez ohledu na počet členů rodiny. Řada lidí pracuje za minimální mzdu mnohdy víc jak 8 hodin denně a tito "vyčú-raní" spoluobčané berou tisíce za nic. Celý den se válí, večer ruší okolí, pijí. Někteří se už rodí jako invalidé - a tím nemyslím ty opravdu postižené. Vždyť je to někdy na hlavu. Na naše nemocné děti se sbírají víčka, aby dosáhly na invalidní vozík, a jinde se vyplácí miliony neziskovým organizacím pro integraci dle vlády neexistujících imigrantů. Je mi z toho zle.
  • Myslím si, že člověk se liší od opice tím, že pracuje.
    Kdo nepracuje ať nejí.
    Už žádné bezpracné dávky a podpory sociálně slabým parazitům, nepřizpůsobivým smradlochům, dlouhodobě nepracujícím flákačům, feťákům a bezdomovcům.
    Za drogy, smilstvo s dětmi, vraždy, okrádání seniorů a tělesně postižených by měl být trest smrti !!!
  • Plně souhlasím s tímto názorem. A vážení - ruku na srdce - kdyby na různých místech nedělali hlavně ti "délesloužící", tak by tam nedělal téměř nikdo a většina firem, továren, atd. by se mohli zavřít. Ta mladší generace považuje slovo "práce" za sprosté slovo, raději si jdou pro podporu, jsou na mamahotelech a rodiče, když jste si nás pořídili tak se o nás starejte, přece si nebudeme ničit tělo prací, když je tu plno jiných zábav. A vy rodiče si nestěžujte, takhle jste si ty potomky vychovali!
  • A co má dělat 60ti letý nezaměstnaný,když ho již nikdo nechce
  • Představitelé tohoto nešťastného státu se starají především o sebe.
  • Nesouhlasím s názorem, že se poslanci a vládní povaleči starají jen o menšiny na úkor těch, kteří se práce neštítí. Poslanci, senátoři, vláda a nakonec i Zeman se především starají jen a jen o sebe a své rodinné příslušníky. Občané jim mohou být ukradeni, oni do těchto lukrativních funkcí nešli aby republice pomohli (?), ale aby se řádně obohatili!
  • Plně s vámi souhlasím ... darmožroutů tu máme dostatek *5*
  • Brečte dál a schovávejte se za anonymitu na diskuzích. Dávejte peníze do cizího bydlení a potom ..... Kdo chce kam ...... Jen nadávat na všechno a na všechny, hlavně sám nic neměnit.
    Každý má volbu, kdo tvrdí že ne, pak lže, vědomě lže.
  • vím, peklo *16*
  • Naprosto trefné!!!!!! *3*
  • Ano ,i já se připojím,je pravda,že je hodně pěněz ve státní pokladně,ale jenom pro nepřízpusobivé,bezdomovce,nepracující atd.Pro lidi co pracovali (já 42let) ale peníze na důchod nejsou.Pracovala jsem denně,soboty ,neděle i vánoce,velikonoce(potrav.průmysl)dostala jsem důchod 9.500Kč.Jsem vdova bez vdovského důchodu,protože jsem nesplnila pro stát MORBIDNÍ podmínku a to je že mi zemřel manžel ve 48 a já nebyla dost stará a neměla v tom věku malé nezaopatřené děti.Fuj je mi na blití a tedˇmusím žebrat na sociálce o podporu na bydlení a to až do smrti.Nevím kdo nám vládne ,ale o takové lidi se opravdu nikdo nestará,máš důchod ,tak budˇticho,nebo Ti ubereme a dáme to nám,vždytˇ si zvedají naši poslanci platy a to celý můj měsíční starobní ddůchod.Pryč s něma!!! *12*
  • Nesouhlasí jen ten, kdo si chce stěžovat a brečet. Každý rozumný se snaží mít svoje bydlení a neplatit za užívání cizího bytu či domu. Nájem nas přechodnou dobu, ano, na celý život je to nesmysl. Jen je snažší brečet a nadávat, chápu.
  • To by bylo super , jenže na to politici nikdy nepřijdou.
  • Máte naprostou pravdu, nepracuješ - nežer.
  • dobrý den ráda bych reagovala na diskuzní příspěvky, že věkově starší zabírají místa mladým je to možné, ale je nutné využít i zkušenosti "délesloužících" zaměstnanců. Je třeba přihlédnou i ke skutečnosti, že léta běží a ten "starý" bude muset odejít a už nikdy se do žádné
    práce nezařadí tedy nevrátí. Chodit pracovat prodlouží život vašim rodičům a odsune fakt, že se oddálí i vaše morální povinnost se o ně postarat, aby slušně dožili. Dofám, že můj příspěvek neposlouží arogantním odpovědím. Hezký den.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit