Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to si už děláte srandu? Tak důchodci už teď mají jak důchod, tak i plat a sedí na místě, které by mělo být pro mladé. Už mě štve, že mladí nemají práci skrz takové lidi. Pokud chtějí pracovat tak prosím, ale žádný důchod nedostanou. Pracují jen ti důchodci, kteří mají skvělou práci a nenadřou se. Žádného důchodce, který celý život makal rukama nevidíte, že by přesluhoval a proč? Protože je tak sedřený, že je rád že může konečně být doma a konečně si odpočinout. Já díky takovým papalášům hledala práci strašně dlouho a důvod? Nemáme místo a vy nemáte žádnou praxi ... kde ji jako mám vzít? Na tohle se mají ti úředníci zaměřit a ne furt na důchodce ... co mají říkat mámy samoživitelky? Ty dřou a nemají žádné důchody! *16*
    • Tady asi nikdo nepřemýšlí co? Nejdříve se samoživitelky zamyslete nad sebou, proč jimi jste. Já jsem důchodce, který má 11,5 roků odfáráno na uranu a i poté jsem všechny léta dělal manuálně. Přesto, že jsem už třetím rokem v důchodu, tak pořád dělám (stále rukama), abych pomohl svým dětěm a ne sobě. Pomoc od rodičů totiž vy mladí berete jako samozdřejmost, ale kde peníze vezmou, Vás nezajímá. Zkuste se nad sebou vážně zamyslet!
    • Jste ubohý.Já jsem svařeč a nesedím v kanceláři.......debile!
    • Jestli ono to nebude tím, že dnes omladina opravdu pracovat nechce. Podívejme se do škol, jen samý právník, ekonom, učitel, který své povolání ani dělat nechce. Všichni chtí dělat je manažéry. Říkáte, že nemáte práci kvůli důchodcům. U vás nehledají v obchodním domě pokladní, v nemocnici pomocnou sílu??? Alespoň prozatím a mezi tím můžete hledat dál. My jsme tak byli vychováni, ale to bylo za těch hrozných komunistů, kdy musel pracovat každý, jinak byl stíhán za příživnictví. A nebo je to tak, že opravdovou "práci" - rukama, se Vám dělat nechce,,,
    • Milá Julčo, já jsem taky samoživitelka a navíc pracující důchodce, důchod 10 000. Pracuji v obchodě na pozici pokladní. Naše firma neustále nabízí stálý pracovní poměr, neustále přibírá brigádníky, ale žádné fronty na tyto pozice nejsou. V každém větším i menším obchodě jsou podobné inzeráty, tak moje rada pro Vás, pokud opravdu chcete pracovat, tak šup šup, blíží se Vánoce, práce bude pro všechny, kteří mají zájem. Vy ale asi máte zájem o skvělou práci, kde se nenadřete, že? Tak to obchod asi nebude pro Vás to pravé ořechové. *1*
    • Julčo-máte to trošku popletené.Útočíte na ty nepravé.Důchod se dostane po odpracování určitých let!Celou dobu platíte sociální,zdravotní a daně,které platíte stále i při práci v důchodu.Zamyslete se koho podporují naše daně-komu se dávají,přestože nepracují dlouhodobě-tzv.soc.dávky.Je ostudou,když důchodce nemá na nájem, léky či jídlo.Bohužel takových je hodně.A co znám pracující důchodce-pomáhají(pokud mohou) svým dětem s rodinami,kteří mají hypotéky a dvě práce,aby vůbec v této době přežily.Také si pamatuji,že kdysi byly platy 800-1000 Kč,nebyla elektronika jako dnes,jednorázové pleny,polotovary-které dnes ušetří spousty času - možná peněz. a určitě práce.A jestli Vás uklidním- má kolegyně si zažádala a po 3.letech jí přidali 50 Kč měsíčně.Jsme rádi,že jí máme,protože náš obor mladé dělat nechtějí a vedení vyhrožuje obsazení Ukrajinkama. A pokud chtějí praxi -není to vina důchodce.Jinde zase vyhodí zaměstnance před důchodem,že chtějí mladé.I Vy jednou budete v důchodovém věku a uteče to,věřte mi - přeji Vám,abyste neměla problém řešení žití.
    • Milá Julčo,
      pracovních příležitostí je dost, jen je třeba umět hledat a nepřebírat...Jsem také pracující důchodce, který se živí mozkem, ne rukama. Chápu, že manuálně pracující se na důchod těší a nemohou se ho dočkat.
      Ovšem ti, kteří v době, kdy pracující pobírali mzdu, tak stále a dlouho studovali bez finančních příjmů si rádi přilepší i ve starobním důchodu.
      Totiž celoživotní zkušenosti a dovednosti jsou stále ještě vysoce ceněny, což je dobře, a ty my pracující důchodci máme!
      Zdravím Janina
    • Chytrá JULČO,jestli se dočkáš ubohého důchodu,tak těch 75kč nezávid.Jestli jsi trochu schopná,tak tě umístí lépe než nějakého důchodce.
    • Úřad práce nabízí 140 000 volných míst a až 50 000 Kč příspěvek na přestěhování!!!
    • Milá Julčo,
      v nemocnici je dost volných různých pozic. Ale naši mladí se práci vyhýbají, tak pracují důchodci a cizinci z východu. Jinak by nemocnice kolabovaly a možná i jiné provozy........To, že pracují jen ti důchodci, kteří mají skvělou práci je zavádějící.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit