Přejít na výpis diskuzí

Při pobytu v zahraničí nepodceňujte cestovní pojištění, neochrání vždy

16.5.2019 21:19
Martin Slapnička 6 příspěvků

Sluneční paprsky za okny vybízejí k plánování cest a dovolené. V případě zahraniční dovolené není radno podceňovat sjednání cestovního pojištění. Je však dobré znát předem situace, před jejichž následky vás ochrání, a kdy ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • joskadevatej

  Tak s tímto musím souhlasit. Já bych se do zahraničí bez cestovního pojištění asi jen tak nevydal. Když jsme letos jeli na dovolenou, tak jsem si sjednal toto jednorázové https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-do-zahranici-sbaleno a musím říct, že spokojenost. Podle mě je super, že sjednat si cestovní pojištění je v dnešní době tak jednoduché a vše se dá zařídit online.

 • ivannavratil386

  Cestovní pojištění je základ, o tom nemůže být pochyb. Z vlastní zkušenosti ale můžu říct, že docela dobré je i dávat si pozor na pojištění auta, pokud si nějaké na dovolené půjčujete. Například tady https://www.cklub.cz/blog/prakticke-rady/pojisteni-pujceneho-automobilu-kolik-stoji-pripojisteni-a-s-jak-vysokou-zalohou-pocitat o tom mají super článek.

 • Nabízíme půjčku až 100 000 000 Kč ...Obchodníkům nabízíme půjčky; dělníkům; státní zaměstnanci, nezaměstnaní, důchodci a studenti. Výhodná úroková sazba a splatná v závislosti na výpůjční lhůtě. Kontakt: borut.martin@gmail.com  / Whatsapp  +33644684281

 • Záleží u koho si cestovní pojištění uděláte. My si jej pokaždé děláme přes https://www.insiacare.cz/ a zatím jsme neměli žádný problém. Dcerka si jednou v Rakousku dokonce zlomila nohu a pojištovna za nás všechno vyřídila.

 • sanskrybastr

  No, to my už naštěstí máme cestovní pojištění na letošní dovolenou zajištěné. Byla to jedna z prvních věcí, kterou jsem zařizoval. Teď už jen zbývá zabalit věci a můžeme vyrazit. Jen doufám, že na něco nezapomeneme. Mimochodem, když už jsme u toho balení věcí na dovolenou, tak pár dní zpět jsem narazil na tenhle článek, kde mají velmi dobré tipy na to, co si vzít s sebou k moři.

 • Jedu s přítelem na dovolenou do Chorvatska na vlastní pěst a cestovní pojištění jsem si založila https://www.srovnator.cz/cestovni-pojisteni/. Byla jsem překvapená, že vyšlo tak levně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit