Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ivannavratil386

  Cestovní pojištění je základ, o tom nemůže být pochyb. Z vlastní zkušenosti ale můžu říct, že docela dobré je i dávat si pozor na pojištění auta, pokud si nějaké na dovolené půjčujete. Například tady https://www.cklub.cz/blog/prakticke-rady/pojisteni-pujceneho-automobilu-kolik-stoji-pripojisteni-a-s-jak-vysokou-zalohou-pocitat o tom mají super článek.

  • Díky za ten článek. Myslím si, že dost užitečné informace. Podle mého právě na pojištění automobilu při cestě do zahraničí spousta lidí zapomíná. Já mám například letos právě kvůli cestě do zahraničí v plánu řešit nové havarijní pojištění na své auto. Nejspíš ho budu vybírat pomocí tohoto srovnávače: https://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni

 • Záleží u koho si cestovní pojištění uděláte. My si jej pokaždé děláme přes https://www.insiacare.cz/ a zatím jsme neměli žádný problém. Dcerka si jednou v Rakousku dokonce zlomila nohu a pojištovna za nás všechno vyřídila.

 • joskadevatej

  Tak s tímto musím souhlasit. Já bych se do zahraničí bez cestovního pojištění asi jen tak nevydal. Když jsme letos jeli na dovolenou, tak jsem si sjednal toto jednorázové https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-do-zahranici-sbaleno a musím říct, že spokojenost. Podle mě je super, že sjednat si cestovní pojištění je v dnešní době tak jednoduché a vše se dá zařídit online.

 • macinan

  Tak to my letos naštěstí neřešíme. Do zahraničí se totiž nechystáme. Původně jsme to sice měli v plánu, ale nakonec asi zůstaneme tady u nás. Vidíme to tak, že pojedeme třeba do nějakého kempu. Manžel navíc nedávno nakoupil vybavení na kempování z https://armik.cz/ tak ho alespoň využijeme. 

 • sanskrybastr

  No, to my už naštěstí máme cestovní pojištění na letošní dovolenou zajištěné. Byla to jedna z prvních věcí, kterou jsem zařizoval. Teď už jen zbývá zabalit věci a můžeme vyrazit. Jen doufám, že na něco nezapomeneme. Mimochodem, když už jsme u toho balení věcí na dovolenou, tak pár dní zpět jsem narazil na tenhle článek, kde mají velmi dobré tipy na to, co si vzít s sebou k moři.

 • Jedu s přítelem na dovolenou do Chorvatska na vlastní pěst a cestovní pojištění jsem si založila https://www.srovnator.cz/cestovni-pojisteni/. Byla jsem překvapená, že vyšlo tak levně.

 • Nabízíme půjčku až 100 000 000 Kč ...Obchodníkům nabízíme půjčky; dělníkům; státní zaměstnanci, nezaměstnaní, důchodci a studenti. Výhodná úroková sazba a splatná v závislosti na výpůjční lhůtě. Kontakt: borut.martin@gmail.com  / Whatsapp  +33644684281

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit