Přejít na výpis diskuzí

Přišli jste o práci? Požádejte stát o příspěvek na podnikání

17.6.2019 3:40
Redakce NašePeníze.cz 3 příspěvky

Přijdete-li o práci a splácíte například hypotéku, můžete se dostat do velmi tíživé finanční situace. Pokud máte problémy se splácením, banka vám splátky odloží, ale ne na dlouho. V případě, že žádné zaměstnání nemůžete najít ani přes úřad práce, zkuste začít podnikat. Stát vám dá peníze do začátku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ivannavratil386

  Mám jednoho známého, který s pomocí takovéhoto příspěvku také začal podnikat. Konkrétně si rozjel svůj vlastní internetový obchod s rybářskými potřebami. Co si pamatuji, tak v začátcích měl hodně problém s tím, že měl málo zákazníků. To se prý ale zlepšilo poté, co u svého eshopu investoval do lepší SEO optimalizace. :)

 • joskadevatej

  Přesně tímto způsobem jsem se k podnikání dostal i já. Byl jsem dost dlouho bez práce, tak mě napadlo, že když nemohu žádnou práci najít, tak bych si ji mohl sám vytvořit. A musím říct, že jsem velmi rád, že jsem se takto rozhodl. Dnes mám dokonce svou vlastní offshore firmu.

  • tarpedivan

   Měl bych na Vás takový dotaz. Předpokládám, že jako podnikatel určitě máte i nějaké exkluzivní vizitky. Pokud ano, tak kde jste si je nechával dělat? Já bych nějaké potřeboval a vůbec nevím jakou tiskárnu na to zvolit. Zatím se mi asi nejvíc zamlouvá tato: https://www.e-abctiskarna.cz/exclusive/exkluzivni-vizitky/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit