Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zajímavý článek. To já se nedávno rozhodl koupit byt jako investici s tím, že ho budu pronajímat. Je ale pravda, že je prvně potřeba ho zrekonstruovat. To ale nejspíš nechám na nějaké firmě. Už jsem se díval na tento firemní katalog https://trhpoptavek.cz/budovy-domy-stavba-konstrukce-haly a koukal jsem, že tady v okolí jich je docela dost. 

 • Ahoj, my prodávali náš dům skrze https://www.maxima.cz/ a myslím si, že odvedli nadmíru suprovou práci. Je to jedna z mála realitek, která mi byla od samého začátku sympatická a nebyla to taková ta otravná realitka, kde to spíše berou jako povinnost, než jako práci :-)

 • já si myslím
  že když to člověk zadá nějaký dobrý realitce tak by se investiční byt mohl
  hodit, dneska už je na trhu s nemovitostmi takových možností https://archiv.ihned.cz/c1-66523870-realitni-trh-ocima-petra-morcinka-majitele-m-m-reality-holding jenom to chce mít prahy. 

 • Prodával jsem v Praze byt s realitní kanceláří, a mohu doporučit pro prodej nemovitosti realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/ , která zajistí kompletní prodej i s právním servisem, nebudete se muset starat vůbec o nic.

 • Velmi zajímavý článek. Je pravda, že my nad koupí vlastního bytu taky uvažovali, nakonec jsme se ale rozhodli pro pronájem. Do pronajatého bytu jsme si navíc pozvali bytové architekty z http://www.pwinterier.cz/ kteří nám ho hezky zútulnili, takže nám přišel jako by byl opravdu náš.

 • Máte někdo zkušenosti s prodejem domu nebo bytu v Brně?

  • Zkoušel jsem v Brně prodávat byt na vlastní pěst, ale to se opravdu nevyplatí, stálo mne to akorát hodně času, kvůli zájemcům.... pak jsem to svěřil do ruk realitní kanceláře, která prodej vyřešila orpavdu velice rychle.

   • A která realitní kancelář to byla? byla přímo z Brna? co jste pro to musel udělat?

    • Ano nakonec jsem prodával přes realitní kancelář, která je přímo z Brna, prodával jsem přes realitní kancelář Coloseum nemovitosti, stačilo jim zavolat, a domluvit se na podmínkách prodeje, potom se už o nic nestaráte.

 • Je sice pravda, že nemovitosti jsou celkem drahé,i tak si však myslím, že se koupě vlastní nemovitosti v dlouhodobém horizontu určitě vyplatí. My jsme si s manželkou před nedávnem brali hypotéku na dům od https://www.burinka.cz/hypouver/ a musím říct, že je skvělý pocit mít vlastní nemovitost.

 • sanskrybastr

  Rozhodně zajímavý článek, díky mockrát. Já osobně už několikrát nad koupí vlastního bytu přemýšlel, ale nakonec z toho vždy sešlo. Pronájem bytu je pro mě v současné době z finančního hlediska jediná možnost. V tom, ve kterém ale bydlím teď jsem spokojený, takže zatím nemám důvod měnit. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit