Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím se Zdeňkem ze Zlína. Určitě se budu snažit těch 20% o které budu platit více, protopit i když neúčelně. Kam spěje hospodárnost? Zřejmě za zákon dobře lobovali provozovatelé a majitelé tepláren, kotelen a podobných zařízení.
  • Chápu to jako snahu o omezení výhod vnitřních bytů. Nenašel jsem však jakékoliv zvýhodnění bytů v posledním podlaží. Jednak jsou znevýhodněny promrzáním stropů a tudíž nutností více topit pro stejné teplo v bytě, jednak chybějícími stupačkami vedoucí do bytů nahoru. Procházející teplo těmito stupačkami stačí na běžné vytápění nejen ložnic. V bytech v nejvyšším podlaží tyto neustále horké stupačky končí ve výšce cca 70 cm. V běžných bytech prochází celou výší, tzn. 2,60 m. Je toto spravedlivé?
  • zateplíme. mínˇ topíš-zaplatíš
    šetříš vodou-zdražíme
    vše pro občana
    postaveno na hlavu
  • Nechápu proč mám platit za něco,co nespotřebuji.Je mi 72 let.Rodiče nás učili šetřit se vším,s jídlem,energiemi atd.Zjišťuji,že dnes nás stát učí ,jak všeho spotřebovat moc.To přece těm nahoře přináší zisk.Na důchody pro nás nemají,ale platíme stále víc za všechno.
  • ptám se nač se utrácelo za zateplení ,okna a celou revitalizaci vzali jsme si nemalý ůvěr který se musí 15 LET SPLÁCET a nakonec měřáky které nás mají informovat o spotřebě a ůsporách nic mi v domě nesedí ani voda vždy je jiné vyučtování ku prospěchu družstva a vodáren odírají nás měsíčně o 1000KČ nejmín a tet začnou i tepárny je třeba se obrátit na soud tohle není možné v žádné slušné zemi abychom platili za nic už takhle kývat z lidmi nebudete zkuste a uvidíte dochází nám trpělivost nejen že jsou byty jako nemovitost drahé ale služby jsou předražené na rozdíl od rodinných domů živí se tu paraziti
    • Jsou to veřejné špíny placené z našich daní. Špína se stále kumuluje a parazité si vtom lebedí. Veřejnost by měla přemýšlet, jak realizovat úklid s profesionální čistotou v naší zemi. *16*
  • *16* Nechápu rozdíl mezi topením více a přitápěním. Mě z toho vyšlo, že přitápěč zaplatí 800 na m2 a to je blbost.
  • Tak takovému článku nerozumí ani samotný autor *8*
  • 40-50 % podlahové plochy = 60-50 % placení
    30-50 % podlahové plochy = 70-50 % placení
    Kde vzal autor článku 80 % placení ?
    Pokud to teplárna nechá na 60-50 %, tak tam není žádný rozdíl proti loňsku není.
    Bu Bu Bu Bu Napíšeme bludy a on se někdo chytne.
    Jděte někam s tím strašením.
    Jo a zítra nás napadnou Marťani.
  • 1.zateplit domy-ušetří to spotřebu tepla
    2.zdražit-malá spotřeba způsobila odliv zisků.A to se musí zamezit zákonnou argumentací.
  • Když budu mít spotřebu 60%, budu platit 80%. Kdo dostane těch 20%,které zaplatím za to
    co jsem nespotřeboval. A jak budou zvýhodněné krajové a podstřešní byty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit