Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    Autorka článku sčítá jablbka s hruškami. Vyšší HDP na hlavu ještě nezaručuje, že se člověk má lépe než dříve.  Jsou to jen propagační kecy proto aby si člověk neuvědomil, že slavíme nesmysl. 100 let Československa nikdy nebylo a ani být nemůže, protože se rozpadlo v roce 1993. Zase jen samá demagogie pro voličské stádo, hlavně pravicové. Já osobně se dostávám na svou životní úroveň, kterou jsem měl za socialismu, teprve teď - skoro po 30 letech poctivé práce a to i v zahraničí.

    • Zrovna tak je plno lidí, kteří řeknou: "Nikdy jsme se neměli tak jako za socialismu, nebo za 1.republiky". Mluvte každý za sebe. Většinou záleží na tom, komu kdo leze do míst, kde slunce nesvítí a nebo  jak si dovede v kterém režimu nakrást na úkor těch ostatních.
    • ferda.borek

      Životní úroveň obyvatel fakt neurčuje HDP, ale HND (hrubý národní důchod) a ten ten je sakra mizerný. Proto se s ním politici ani ekonomové ve svých žvástech jak se máme dnes skvěle radši vůbec neohánějí. https://michalklusacek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=573698 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit