Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Realitní makléř a realitky jsou podle článku popisováni jako podvodnická sebranka, která nechce z lidí dělat nic jiného než tahat peníze. Umím si ale představit neuvěřitelnou spoustu majitelů nemovitostí, pozemků, bytů a čehokoliv u kterých je jedinou činností související s nemovitostí platba daně z nemovitosti. O víc se nestarají protože to mnohdy ani neumí. Nedej bože když pak tito lidí mají prodávat nemovitosti - mají hodně zkreslené představy o ceně nemovitosti, neví co vše mají zařídit při prodeji a převodu nemovitosti.
  Realitní kancelář není jen zlo, šikovný makléř může hodně pomoct při prodeji i nákupu, jinak by se zkrátka drtivá většina nemovitostí přes RK neprodávala. Jen mít štěstí na správného člověka, který umí pomoct a skutečně zařídí to, za co si za svou provizi vezme peníze.
  • Nebo super je když slyšíte z rádia reklamu "prodejte svou nemovitost s bezrealitky.cz". Jo jasně vypadá to velice slibně a bezstarostně. Ale jen do doby než příjdete na web. Tak třeba inzerce na jejich portále 500,- + smlouvy balíček komplet 10.000,- + uschova 4000,-. Super takže cca 15.000,- a to jsme teprvé na úplném začátku. Kdo bude jezdit na prohlídky domu? Kdy? Po práci? Fajn, paráda, hodně štěstí a hlavně pevné nervy. NE, NE, NE. Nebuďme najivní a nechme to na odbornících. Ne...rme se do toho co neumíme! To je alespoň můj pohled na podobné bez realitky a jim podobné. Lidi proberte se! *4* *4* *4*
  • Dobrý den,
   moje osobní zkušenost je s realitní kanceláří M&M Reality a mnoha menšíma Sting, Modrá hvězda ... Nakonec jsme prodal barák s MMkama a vše OK. Ale je to hodně o makléři, pokud je to fištrón a chce vás natáhnout tak je jedno pod jakou hlavičkou pracuje. Na tohle při pohovorech nepříjdou. Hezký den. *3* *3* *14*
 • My jsme před nedávnem prodávali po babičce byt v Praze přes realitní kancelář https://www.maxima.cz/ a s jejími službami jsme byli vážně velmi spokojení. Byt se nakonec prodal za o dost vyšší cenu než jsme čekali, takže jsme nakonec byli i příjemně překvapeni z výsledku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit