Přejít na výpis diskuzí

Velký test čokolád: Na kterých si pochutnáte a kterým se radši vyhnout?

26.1.2018 18:53
Redakce NašePeníze.cz 3 příspěvky

Čokoláda je asi vůbec nejoblíbenější sladkostí na světě. Existují desítky, ne-li stovky druhů čokolád, různých tvarů a příchutí. Jak ale poznat na první pohled tu, na které si zaručeně pochutnáte? Přinášíme vám pár tipů na to, jak vybrat tu pravou, ať už si na ní chcete smlsnout sami, nebo jí darovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak píše Radek, toto jsou klasické čokolády, které se dají koupit v supermarketu a rozhodně bych je neřadila mezi dobré a už vůbec ne kvalitní. Kvalitní čokoláda se posuzuje podle složení, což má třeba Chocolissimo, ale ne milka apod.

• Opravdu kvalitní čokolády v testu rozhodně nenajdete. Tento článek je spíše reklamou na značky čokolád, které koupíte v každém marketu
  • Díky za článek, čekala jsem spíš srovnání těch hořkých než bílých, ty jsou na mě moc sladké. Nejradši mám takové ty od Lindt s velkým množstvím kakaa, to mi stačí sníst třeba jen čtvereček nebo dva a mám dost. Mimochodem, zrovna jsem si pro ně byla v Tescu, mají je tam totiž aktuálně ve slevě.. leták když tak najdete tady. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit