Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • sanskrybastr

  Příjde mi strašné, že vodárny chtějí za vodu takové peníze, když je často i dost nekvalitní. Třeba u nás to je poměrně často vidět například na její barvě. Právě proto jsem se rozhodl investovat do takové té filtrační konvice z https://www.penepex.cz/kategorie/filtracni-konvice-a-lahve/ To naštěstí pomohlo. Ta voda z ní je mnohem chutnější a pravděpodobně i kvalitnější

 • joskadevatej

  To neustálé zdražování vody je strašné. Já se právě z tohoto důvodu rozhodl pro obnovení naší staré studny, kterou máme za domem. V té je pravděpodobně stejně mnohem kvalitnější voda, než ta, která teče z vodovodu. Zprovoznění studny navíc nebyla ani až tak nákladná záležitost. Jediné, co bylo potřeba bylo koupit do ní nové čerpadlo. Po dlouhém rozhodování jsem se rozhodl pro pro čerpadlo Grundfos, protože jsou to prý jedna z nejkvalitnějších čerpadel.

 • Voda má zdražit = zisky odcházejí nadnárodním společnostem☹


 • A díval se někdo kam ty peníze za vodu jdou? jaké platy mají manažeři vodohospodářských organizací???

 • Člověk na prahu tisíciletí potřebuje k životu pár základních věcí - vzduch, potraviny, vodu a energie. 

  Co je drahé, tím lidé šetří, to je logické. Nájmy vystřelily (hlavně v Praze) do patologických výšek, potraviny (pokud se ten humus v českých obchodech dá tak nazývat), zatím stagnují.

  Vztah ceny a spotřebovávaného množství u běžných komodit nejde aplikovat na základní zdroje. Tam musí nastoupit stát ( to není poznámky zastánce nějakých minulých režimů) - viz. Adam Smith, John Maynard Keynes atd. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit