Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyto telefonáty jsou téměř vždy úžasným zpestřením dne. V zásadě je potřeba si dát pozor a neříct ano. Pak můžete říkat prakticky cokoli. O mimozemšťanech, andělích, výborné je investovat 5-20 Kč. Kupovat 20 Wattů na zkoušku. Zkusil jsem jim i nějakou elektriku prodat a nechtěli. *1*
    • Super ! už dlouho jsem se tak nepobavil
  • Já bych z tohohle státu opravdu zvracel. Někdo vám zavolá a máte uzavřenou smlouvu, ňákej soud o vás rozhodne že máte někde něco platit a po 10 letech vám přijde dluh na X desítek tisíc, aniž by vás dřív někdo vyrozumněl že vás řešil ňákej soud. V tomhle kocourkově je prostě možný všechno.
  • I když mi to moje žena vytýká, automaticky posílám všechny opruzy, kteří mi chtějí něco nabízet, nevybíravým způsobem do p®dele :-).
    • tak to si hvězda všichni ti tu zatleskáme bez této informace bych opravdu dnes neusnul hulvate českej *12*
  • Když se někdo představí s názvem firmy upozorním ho že nejsem zvědavý na žádné nabídky a nabízejícím nadávám. Jakmile se pak v telefonu ozve slovo nabídka v jakékoliv podobě dostávám záchvat hulvátství a otevírám slovník sprostých slov. Ti telefonisté jsou sice jen pikolící, poslední pěšáci, ale byli varováni. A dle mého holky z nevěstince jsou menší k... než ti co se nechají zaměstnat na otravování, balamucení a okrádání lidí.
  • To je zajimave,ze ja po telefonu nemuzu nikde ukoncit smlouvu.Vse musi byt pisemne..To je bordel.
    • To bych chtěla také vědět, ať mi to někdo vysvětlí, uzavřená po telefonu, ukončená písemně a nejlépe za rok. V hotelu nezaplatím tak jsem na ulici, když pronajímám byt, a nezaplatí mi tak musím čekat 3 měsíce, abych ho mohla vystěhovat
    • To je jenom realita kterou politici podporuji souhlas Bordel
  • proč naším energetikum to naši demokratičtí papaláši toto okrádání obyčejných občanu dovolují .Děkuji za zamyšlení.jarda.
    • to je ekonomika dnesnich dnu, nic nedelat ale peniz je potreba tak ho nekde slohnout
    • To proto, že spoustu voličů k volbám nejdou a tím dovolí se dostat do parlamentu lidem, kterým jde jen o vlastní koryto a moc a lid je jim ukradený na další 3,5 roku. Potom zase začnou mazat med kolem huby voliče a slibovat modré z nebe.
      Lidi jdete volit!
      Svou nespokojenost neřešte po hospodách a na stránkách internetu, ale ve volební místnosti!!!
  • Kdyby v tomto státě nevládli šmejdi, nemohli by tu jiní šmejdi podobné praktiky provozovat! :-(
    • Žel "kdyby " neexistuje a realita je drsná. Mé mamce se to stalo, že ji volal operátor a mamka nevědomky uzavřela smlouvu na dva roky. Přišel ji pak dopis, že na základě jejího telefonického ANO s ni uzavřeli smlouvu. Kdyby ji volala třeba realitka, že od ni kupuje dům asi by ho taky nevědomky prodala. Problém je u letitých lidí co trpí demencí a ještě zvedají telefony :-(
  • Za mě podobný problém vyřešil ČEZ

    Tenkrát ke mě přišli 2 lidi, že jsou od ČEZU a že abych měla levnější elektřinu, tak potřebují fakturu...já blbec jim ji dala. Asi za 14 dní telefon od Centropolu, že se jen ujišťují, že opravdu odcházím od ČEZU k nim, tak jsem paní řekla, že o tom nic nevím a že se jejich pracovníci identifikovali jako od ČEZu a že jsem žádnej souhlas k ukončení smlouvy s ČEZem nedala...Paní se mi tedy omluvila a že to tedy stornuje, ať si nedělám hlavu....za měsíc mi přišla výpovědní smlouva od ČEZu a rovnou i smlouva k Centropolu s tím, že pokud od Centropolu odejdu musim zaplatit 2000 Kč...
    tak jsem volala na ČEZ, všechno jim řekla a oni to vyřídili za mě. Neplatila jsem ani korunu... *16* *5*
    • Jen blb podepise něco co necte, viz vas pripad, priste nekomu, protože vasi iq je na bodu mrazu i odkup nemovitosti . Ve finále, vite vůbec za kolik vam prodava cez elektrinu ? Kdyby jste to vedela, nepisete zde tyhle blaboli..........
  • Stabil Energy, sprosté jednání na důchodce, telefonicky uzavřít ano ,ale odhlásit NE pouze písemě.Hnus
  • To se nesmite divit,kdyz zijete v rozvojove zemi mezi zlodeji od zhora-dolu.Jedina obrana na tel.nabidky-nekompromisne poslat do p..i

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit