Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se nesmite divit,kdyz zijete v rozvojove zemi mezi zlodeji od zhora-dolu.Jedina obrana na tel.nabidky-nekompromisne poslat do p..i
  • Za mě podobný problém vyřešil ČEZ

    Tenkrát ke mě přišli 2 lidi, že jsou od ČEZU a že abych měla levnější elektřinu, tak potřebují fakturu...já blbec jim ji dala. Asi za 14 dní telefon od Centropolu, že se jen ujišťují, že opravdu odcházím od ČEZU k nim, tak jsem paní řekla, že o tom nic nevím a že se jejich pracovníci identifikovali jako od ČEZu a že jsem žádnej souhlas k ukončení smlouvy s ČEZem nedala...Paní se mi tedy omluvila a že to tedy stornuje, ať si nedělám hlavu....za měsíc mi přišla výpovědní smlouva od ČEZu a rovnou i smlouva k Centropolu s tím, že pokud od Centropolu odejdu musim zaplatit 2000 Kč...
    tak jsem volala na ČEZ, všechno jim řekla a oni to vyřídili za mě. Neplatila jsem ani korunu... *16* *5*
    • Jen blb podepise něco co necte, viz vas pripad, priste nekomu, protože vasi iq je na bodu mrazu i odkup nemovitosti . Ve finále, vite vůbec za kolik vam prodava cez elektrinu ? Kdyby jste to vedela, nepisete zde tyhle blaboli..........
  • Kdy si už konečně lidi uvědomíte, že všichni ostatní dodavatelé energie, kromě ČEZ, PRE , Eonu a bývalého RWE jsou daleko dražší, vážou si Vás na roky, a blbce,co si to nedovedou spočítat, hřeje jen jedno - ONI MI VRACÍ ................Vás tito dodavatelé potřebují,ovce mlčí a platí. Přitom ani jim nedojde,že jim vrací jejich peníze ale vůbec neřeší, že tu stejnou elektřinu, nebo plyn, přeplácí až o 25 % .
    • a koho pak máte vy za dodavatele pane Míro ?
      • Urcite ne dominantního dodavatele, v polozce SILOVA ELEKTRINA ,jasne vidíte za kolik tu elektrinu nakupujete , faktura není jen stranka o tom , kolik platite zalohy a kolik vam vraci .Je to o tom za kolik nakoupite silovou ele. Jen pro upresneni regulovane platby, to je za jistice, hodiny a pod. zaplati každý stejne. Mozna novinka pro vas všechny ...................
  • To je zajimave,ze ja po telefonu nemuzu nikde ukoncit smlouvu.Vse musi byt pisemne..To je bordel.
    • To bych chtěla také vědět, ať mi to někdo vysvětlí, uzavřená po telefonu, ukončená písemně a nejlépe za rok. V hotelu nezaplatím tak jsem na ulici, když pronajímám byt, a nezaplatí mi tak musím čekat 3 měsíce, abych ho mohla vystěhovat
    • To je jenom realita kterou politici podporuji souhlas Bordel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit