Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zrovna také vybírám osvětlení do dětského pokoje. A moc si s tím nevím rady. Ráda bych nějaké přisazené svítidlo a zároveň bodovku. Osvětlení bych chtěla s dětskými motivy ale nevím, kde se prodává. Dáte mi prosím někdo nějaký tip kam zamířit, nebo nějaký odkaz na internetový obchod kde můžu koupit.

 • Proč vybírat dětské osvětlení? Hale jako chápu, když kupujete dětský nábytek, jako mají třeba na https://www.hmnabytek.cz/detsky-nabytek/, ale osvětlení? Z mé zkušenosti, se to dětem pak stejně za pár let nelíbí a chtějí to předělat na něco dospělejšího, takže já bych se na toto úplně vykašlal, nemá to totiž cenu.
 • tarpedivan

  Díky za článek. Osobně jsem ale spíš toho názoru, že právě takové věci jako výběr toho správného osvětlení je mnohem lepší nechat na nějakých profesionálech. Mně právě s tímto například pomáhali bytoví designéři z http://www.pwinterier.cz/ a musím říct, že jsem za to velmi rád.

  • Určitě s vámi souhlasím. Profesionální pomoc se při zařizování interiéru vždy hodí. Zvlášť pokud se jedná o dětský pokoj. My si například od bytového designéra nechali navrhnout celý dětský pokoj. Konkrétně to bylo od paní architektky https://hlaskova-design.cz/ Odvedla naprosto skvělou práci.

 • sanskrybastr

  Díky mockrát za rady. Výběr osvětlení by se určitě neměl podceňovat, s tím souhlasím. Stejně tak by se ale neměl podceňovat výběr správného nábytku do dětského pokojíčku. Když jsme například zařizovali pokojíček naší malé, tak jsme spoustu inspirace ohledně nábytku načerpali tady: http://www.bezvapokoj.cz/

 • My jsme našemu synovi pokojíček nově zařizovali před pár měsíci a musím říct, že výběr osvětlení jsme rozhodně nechtěli podcenit. Dost jsme se inspirovali na http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/jak-detem-zaridit-pokojicek , takže jsme si dávali pozor hlavně na to, aby měl vhodnou pracovní plochu ke studiu, správné osvětlení a taky kvalitní postel, protože spánek je taky velmi důležitý.

  • macinan

   Díky moc za odkaz na ten článek. To se určitě hodí. Také bychom našemu synovi rádi do pokojíčku koupili nějaké nové osvětlení, takže se určitě radami z toho článku budu při výběru řídit. Už jsem se na internetu i na nějaká světla dívala a velmi se mi líbí například ta, co mají tady: https://www.rendl.cz/

   • ivanka386

    Ty nevypadají špatně. Jestli pro vás ale můžu mít jeden tip, tak zkuste mrknout třeba i sem: https://www.emako.cz/stropni-svitidla/ Právě tam jsme nedávno kupovali světla do bytu my a musím říct, že naprostá spokojenost. :-)

 • KamilkaKK

  Osobně jsem moc ráda, když mohu koupit svým dětem stejné věci. I díky tomu jsem moc vděčná, že mohu třeba lampičky do dětského pokoje nakoupit na jednom místě. Jsme moc ráda, že je pro naše děti tak velký výběr nejen svítidel a LED pásků. Velice ráda využívám výhodných balíčků, které nabízejí za výhodnou cenu více produktů.

 • joskadevatej

  Perfektně napsané. To my když jsme vybírali bytová svítidla do pokojíčku naším dětem, tak jsme se rozhodli pro LED pásky. Hlavně z toho důvodu, že jsou oproti klasickým světlům relativně bezpečné, protože fungují na velmi nízké napětí. Jejich další výhodou je to, že se dají nalepit prakticky kamkoliv. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit