Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Děkuji za rady. Taky dolaďujeme dceři pokojíček a hledám kvalitní světlo, aby neměla v pokojíčku tmu na psaní úkolů a na hraní :-) . Světel je sice hodně, ale přijde mi, že žádné pořádně nesvítí. Povedlo se nám sehnat pěkný dětský nábytek , postel, tak teď už jen to světlo a bude pokojíček hotový :-) .

 • Upřímně a naštěstí mě ještě žádné zdobení dětského pokojíčku nečeká. Ale i tak jsem si nějaké to zdobeníčko s přítelkyní vyzkoušel. Koukali jsme se totiž na designové krby, přičemž jsme nakonec dokonce jeden do obýváku i koupily. No, musím vám tedy říci, že to byla trochu síla vše zařídit a potom hlavně i doladit, ale od té doby se obývák stal mým druhým nejoblíbenějším místě, kde trávit čas (hnedka po záchodě XD).

 • No musím dát za pravdu, že je dobré si na začátku zvolit, kde se bude jaký nábytek nacházet, protože ono to není jen tak. My třeba teď s manželem doma řešili, kam že to vůbec umístíme ty dětské zábrany pro našeho malého Jakoubka aby to nepostrádalo smysl. No nechceme aby nám běhal po celém baráku. Na schodech by se mu mohlo totiž něco nepěkného stát.

 • Děti si samy vyrobily do pokojíku vlastní lampičky, které hodně připomínají dekorativní lampy, jaké můžete koupit v obchodě. Na to, že jsou to takoví malí caparti, jsou neskutečně šikovní :-) Mají je na nočních stolcích a na pracovním stole, aby si u toho jak mohli číst, tak dělat úkoly. Já osobně si myslím, že je to lepší, než jim koupit nějaké předražené svítilny. 

 • Zrovna také vybírám osvětlení do dětského pokoje. A moc si s tím nevím rady. Ráda bych nějaké přisazené svítidlo a zároveň bodovku. Osvětlení bych chtěla s dětskými motivy ale nevím, kde se prodává. Dáte mi prosím někdo nějaký tip kam zamířit, nebo nějaký odkaz na internetový obchod kde můžu koupit.

 • Proč vybírat dětské osvětlení? Hale jako chápu, když kupujete dětský nábytek, jako mají třeba na https://www.hmnabytek.cz/detsky-nabytek/, ale osvětlení? Z mé zkušenosti, se to dětem pak stejně za pár let nelíbí a chtějí to předělat na něco dospělejšího, takže já bych se na toto úplně vykašlal, nemá to totiž cenu.
 • tarpedivan

  Díky za článek. Osobně jsem ale spíš toho názoru, že právě takové věci jako výběr toho správného osvětlení je mnohem lepší nechat na nějakých profesionálech. Mně právě s tímto například pomáhali bytoví designéři z http://www.pwinterier.cz/ a musím říct, že jsem za to velmi rád.

  • Určitě s vámi souhlasím. Profesionální pomoc se při zařizování interiéru vždy hodí. Zvlášť pokud se jedná o dětský pokoj. My si například od bytového designéra nechali navrhnout celý dětský pokoj. Konkrétně to bylo od paní architektky https://hlaskova-design.cz/ Odvedla naprosto skvělou práci.

 • sanskrybastr

  Díky mockrát za rady. Výběr osvětlení by se určitě neměl podceňovat, s tím souhlasím. Stejně tak by se ale neměl podceňovat výběr správného nábytku do dětského pokojíčku. Když jsme například zařizovali pokojíček naší malé, tak jsme spoustu inspirace ohledně nábytku načerpali tady: http://www.bezvapokoj.cz/

 • My jsme našemu synovi pokojíček nově zařizovali před pár měsíci a musím říct, že výběr osvětlení jsme rozhodně nechtěli podcenit. Dost jsme se inspirovali na http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/jak-detem-zaridit-pokojicek , takže jsme si dávali pozor hlavně na to, aby měl vhodnou pracovní plochu ke studiu, správné osvětlení a taky kvalitní postel, protože spánek je taky velmi důležitý.

  • macinan

   Díky moc za odkaz na ten článek. To se určitě hodí. Také bychom našemu synovi rádi do pokojíčku koupili nějaké nové osvětlení, takže se určitě radami z toho článku budu při výběru řídit. Už jsem se na internetu i na nějaká světla dívala a velmi se mi líbí například ta, co mají tady: https://www.rendl.cz/

   • ivanka386

    Ty nevypadají špatně. Jestli pro vás ale můžu mít jeden tip, tak zkuste mrknout třeba i sem: https://www.emako.cz/stropni-svitidla/ Právě tam jsme nedávno kupovali světla do bytu my a musím říct, že naprostá spokojenost. :-)

 • KamilkaKK

  Osobně jsem moc ráda, když mohu koupit svým dětem stejné věci. I díky tomu jsem moc vděčná, že mohu třeba lampičky do dětského pokoje nakoupit na jednom místě. Jsme moc ráda, že je pro naše děti tak velký výběr nejen svítidel a LED pásků. Velice ráda využívám výhodných balíčků, které nabízejí za výhodnou cenu více produktů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit