Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zrovna také vybírám osvětlení do dětského pokoje. A moc si s tím nevím rady. Ráda bych nějaké přisazené svítidlo a zároveň bodovku. Osvětlení bych chtěla s dětskými motivy ale nevím, kde se prodává. Dáte mi prosím někdo nějaký tip kam zamířit, nebo nějaký odkaz na internetový obchod kde můžu koupit.

 • Proč vybírat dětské osvětlení? Hale jako chápu, když kupujete dětský nábytek, jako mají třeba na https://www.hmnabytek.cz/detsky-nabytek/, ale osvětlení? Z mé zkušenosti, se to dětem pak stejně za pár let nelíbí a chtějí to předělat na něco dospělejšího, takže já bych se na toto úplně vykašlal, nemá to totiž cenu.
 • Určitě s vámi souhlasím. Profesionální pomoc se při zařizování interiéru vždy hodí. Zvlášť pokud se jedná o dětský pokoj. My si například od bytového designéra nechali navrhnout celý dětský pokoj. Konkrétně to bylo od paní architektky https://hlaskova-design.cz/ Odvedla naprosto skvělou práci.

 • To nevypadá vůbec špatně! Díky za tip. Taková inspirace se celkem hodí. To my teď našemu malému chceme do pokojíčku kupovat nějakou novou postel. Už je to potřeba. Zatím to vidíme na nějakou takovouto kombinovanou: https://detivbavlnce.cz/detske-postele/172120-kombinovana-viceucelova-postel-seda-bila-sun-0000238823-tempo-kondela.html

 • ivanka386

  Ty nevypadají špatně. Jestli pro vás ale můžu mít jeden tip, tak zkuste mrknout třeba i sem: https://www.emako.cz/stropni-svitidla/ Právě tam jsme nedávno kupovali světla do bytu my a musím říct, že naprostá spokojenost. :-)

 • tarpedivan

  Díky za článek. Osobně jsem ale spíš toho názoru, že právě takové věci jako výběr toho správného osvětlení je mnohem lepší nechat na nějakých profesionálech. Mně právě s tímto například pomáhali bytoví designéři z http://www.pwinterier.cz/ a musím říct, že jsem za to velmi rád.

 • sanskrybastr

  Díky mockrát za rady. Výběr osvětlení by se určitě neměl podceňovat, s tím souhlasím. Stejně tak by se ale neměl podceňovat výběr správného nábytku do dětského pokojíčku. Když jsme například zařizovali pokojíček naší malé, tak jsme spoustu inspirace ohledně nábytku načerpali tady: http://www.bezvapokoj.cz/

 • macinan

  Díky moc za odkaz na ten článek. To se určitě hodí. Také bychom našemu synovi rádi do pokojíčku koupili nějaké nové osvětlení, takže se určitě radami z toho článku budu při výběru řídit. Už jsem se na internetu i na nějaká světla dívala a velmi se mi líbí například ta, co mají tady: https://www.rendl.cz/

 • My jsme našemu synovi pokojíček nově zařizovali před pár měsíci a musím říct, že výběr osvětlení jsme rozhodně nechtěli podcenit. Dost jsme se inspirovali na http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/jak-detem-zaridit-pokojicek , takže jsme si dávali pozor hlavně na to, aby měl vhodnou pracovní plochu ke studiu, správné osvětlení a taky kvalitní postel, protože spánek je taky velmi důležitý.

 • KamilkaKK

  Osobně jsem moc ráda, když mohu koupit svým dětem stejné věci. I díky tomu jsem moc vděčná, že mohu třeba lampičky do dětského pokoje nakoupit na jednom místě. Jsme moc ráda, že je pro naše děti tak velký výběr nejen svítidel a LED pásků. Velice ráda využívám výhodných balíčků, které nabízejí za výhodnou cenu více produktů.

 • joskadevatej

  Perfektně napsané. To my když jsme vybírali bytová svítidla do pokojíčku naším dětem, tak jsme se rozhodli pro LED pásky. Hlavně z toho důvodu, že jsou oproti klasickým světlům relativně bezpečné, protože fungují na velmi nízké napětí. Jejich další výhodou je to, že se dají nalepit prakticky kamkoliv. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit