Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je to podle mě správně. Lidé by si měli prostě od nějakého data povinně přezout pneumatiky bez ohledu na to, jestli už napadl sníh a nebo ne. Potom vidíme velké množství dopravních nehod a výrobci, kteří produkují originální díly Škoda kvůli nim jedou na plný plyn. Úplně zbytečně podle mě.

  • Tak určitě ať povinné nadále zůstanou, není to sranda a správný výběr pneumatiky musí být. Také pozor na brzdy. Měla jsem s nimi několikrát problém. Proto jsem se objednala na test brzd a brzdových kotoučů zde http://www.pneu-novak.cz/test-brzdovych-kotoucu-a-brzd-praha-10.html a bylo vše vyřešeno. Poradili mi, opravili a já spokojeně jezdila dál. Raději si vše v zimě zkontrolovat. Provádějí i 3d geometrii, tu ale až na jaře nechám udělat.

  • Jak poznat kvalitní pneumatiky na auto? Podle čeho se dá vybrat kvalita? 

    • U každé pneumatiky najdete index rychlosti, nosnosti a další specifika, podle kterých se dá potom vybrat kvalitní pneumatika. Můžete u nich také řešit i spotřebu a další věci. Na jaké auto a pro jaký účel hledáte pneumatiky na auto? 

  • Jestli stále hledáte nějakou tu stránku na výměnu pneumatik, tak vám určitě doporučím třeba tuto zde, protože jsme si tam brali nedávno nějaké ty pneumatiky a další výbavu a myslím si, že po cenové stránce má tento web opravdu hodně co nabídnout :) Mějte se krásně a přeji hezký zbytek dne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit