Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    O něčem takovém jsem už slyšela. Dává to ale smys už jen z toho důvodu, že právě obezita často příčinou cukrovky bývá. Já teda ještě nedávno četla o ještě jednom možném způsobu léčby cukrovky. Konkrétně pomocí pulzní magnetoterapie. To mi přijde také docela zajímavé. O tom, jak přesně to funguje se dá víc dočíst třeba tady.

  • Tohle funguje odjakziva a opravdu funguje. Nezrat , hybat se . Maly dvur a velky bic se rikavalo. Plati to. Vzdycky zvazuji , kdyz se mam nekam premistit , jakym zpusobem. Pesky po svych dost casto vitezi. Jako bonus mimo to ze delam neco pro sebe , se jeste posmivam zoufalcum stojicim v kolonach sedicich pritom ve svych zoufalych plechovkach. Jedno jestli to jsou plechovky na spalovaci motor ne bo hura silenstvi elektro. 

    Idealem tohohle snazeni jsou doslova uz snad psychopati kteri se dovezou az do 33 patra sveho " fitka " v nejake te plechovce , tam si zaplati za neco co je jinak bezne uplne zdarma, potom tam 10 minut predvadeji neco uboheho, cemu rikaji snad fit trening a nakonec se zase nafuni do sveho strepu a odsmrdi prekazet nekam jinam. Trocha obycejneho uvazovani nikdy neuskodila a ubytek - nebo rovnou clovek nepribere jako to prase - je potom uplna samozrejmost. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit