Přejít na výpis diskuzí

Cukrovka může zmizet, když shodíte desetinu váhy

16.10.2019 8:00
Ladislav Loukota 1 příspěvek

Diabetes druhého typu je možné zvrátit razantním snížením tělesné hmotnosti. Stejného výsledku se však dá dosáhnout i mírnějším snížením váhy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle funguje odjakziva a opravdu funguje. Nezrat , hybat se . Maly dvur a velky bic se rikavalo. Plati to. Vzdycky zvazuji , kdyz se mam nekam premistit , jakym zpusobem. Pesky po svych dost casto vitezi. Jako bonus mimo to ze delam neco pro sebe , se jeste posmivam zoufalcum stojicim v kolonach sedicich pritom ve svych zoufalych plechovkach. Jedno jestli to jsou plechovky na spalovaci motor ne bo hura silenstvi elektro. 

    Idealem tohohle snazeni jsou doslova uz snad psychopati kteri se dovezou az do 33 patra sveho " fitka " v nejake te plechovce , tam si zaplati za neco co je jinak bezne uplne zdarma, potom tam 10 minut predvadeji neco uboheho, cemu rikaji snad fit trening a nakonec se zase nafuni do sveho strepu a odsmrdi prekazet nekam jinam. Trocha obycejneho uvazovani nikdy neuskodila a ubytek - nebo rovnou clovek nepribere jako to prase - je potom uplna samozrejmost. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit