Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Článek je jednoznačně na objednávku nějakého přihřátého redaktora, který chce, aby jeho různost byla přijímána jako normálnost. Jak už napsal uživatel "Old", však ona je příroda vyselektuje, jelikož buzny se naštěstí nemůžou množit, takže nemůžou předávat dál takovýto vadný genetický materiál. *3*
    • kdyby je příroda chtěla vyselektovat, už by to dávno udělala. Existuje i názor významného okruhu přírodovědců, že určité procento homosexuálů, tedy těch, kdož se patrně nerozmnoží patří k úspěšným strategiím přežití druhu,neboť o potomky se stará více pěstounů nežli jen rodiče. Homosexualita je známá i z přírody od zvířat a i tady je normální.
      nicméně článek nebyl o homosexualitě, to se jen homofobům zase zdálo.
    • Clanek vychazi z vedecke studie. Ta je podle vas take na objednavku, vy hlupacku?
  • Už dávno říkám, že bych zrušil ženské kategorie ve sportu i oddělená WC, která nás všechny diskriminují *1*
    • jakmile se muži naučí splachovat a tím i odstraňovat svou vůni nejmilejší - pach moči - nic proti tomu *15* *15* *15*
      • No když slyším od známých žen, jak to vypadá u nich v práci na ženských WC, tak si nedělám iluze i čistotných ženách.
        • možná to říkají jen proto, aby tě odradily od touhy tam začít chodit, abys jim to tam totiž nepočůral....
  • ale nakonec se to nějak vyvrbí a máme zase tu starou písničku, kluka a holku, zbytek jsou žvásty
    • Teda pusinko chtěl jsem taky něco napsat ale vaše písmenka mě dostala !Máte pravdu a pokud toto bude platit tak lidstvo přežije nebudem rozebírat které rasy a tak.Jinak jsem dal +
      • já mám pravdu pokaždé a navíc, nevím, zda jste pochopil, co jsem řekla, protože to nebylo nic proti rasám, homosexuálům, transsexuálům, lidem s chromozomální anomálií, jen jsem řekla, že se každý někam zařadí, buď jako kluk nebo jako děvče, jen pussy má zatím potíže, ale i to se spraví. takže už plus litujete? *15* *15* *15* *15*
        • Nelituji .Já jen napsal,že je to jedno která rasa a nebo jestli to bude směska.Jinak taky nemám nic proti homosexuálům, transsexuálům, lidem s chromozomální anomálií ti se nemohou množit a to jde.
  • Tečka si myslí že je Simona a zatím to je gay s malým mužstvím dělá v klubu mámu.
    • Je to mladá čtyřicítka,ale zachovalá.
  • uchylárna a mravní zkaženost světem vládne.
    kdo nejste pervezní čuně *12* nebo nemáte nějakou psychickou poruchu, tak dneska jako když nejste
    • v tom případě právě ty můžeš být klidný *3* *3* *3*
  • Výborně, povedlo se nám vyvinout generaci nukleárních hovad. Jedni jsou na obrázku a další píšou hovadiny. Více plutonia do žrádla!
  • yuri.sidius
    Nic proti nikomu, ale musím říct, že mě v poslední době čím dál víc opravdu baví jak se, některé ty utopické představy z osmdesátkových sci-fi začínají naplňovat. Hlavně ty bizardní *15*
  • Blbneme fest !
  • Jsem ú...lák a nestydím se za to. Mám pindíka, jsem kluk- a asi jsem lesba, souložím totiž s holkama:/
  • Takoví jedinci jsou přirozeně eliminiváni a jejich stavy se v přírodě pohybují v promilích. Rozmnožovat se přirozeně nemohou. Nechápu, proč se jimi máme zabývat. Ptáka má chlap, buchtu ženská. Nic mezi neexistuje a nebude!!!!! *12* *16*
    • Pokud jsou plodni, tak se prirozene rozmnozovat mohou. A vite... priroda vam kasle na to, jak to vidite vy se svou omezenosti...
    • žádné jedinec nemuže bet babochlap a dvě přirození to je mutace,to je snad kočkopes.
      • jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit