Přejít na výpis diskuzí

Dinosauři žili na opačné straně Mléčné dráhy

25.11.2019 8:23
Radek Chlup   4 příspěvky

Zní to jako science-fiction, ale je to realita. Animace cesty sluneční soustavy vesmírem ukazuje, jak dlouho obývali Zemi dinosauři ve srovnání s lidmi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zní to sice hezky, ale není to pravda. Kolem centra Galaxie neobíhá jenom Sluneční soustava, ale úplně všechny objekty v Galaxii. Takže  přesnější by bylo tvrdit, že Galaxie od té doby udělala půlotočku. Jenže ani to není pravda. Galaxie nerotuje jako jednolitý objekt, ale různé objekty obíhají kolem těžiště rychlostí závislou na vzdálenosti od centra.

 • K dinosaurům třeba podotknout,že z nich se vyvinuli ptáci a také,že to nebyla inteligentní,nýbrž vysloveně hloupá stvoření.Kdyby se podařilo takového dinosaura vypěstovat,tak by se udusil.Žil totiž v atmosféře s výrazně vyšším obsahem kyslíku.

  I ve vývoji člověka existoval gigantopythecus,vážící přes 300 kg,ale byla to slepá vývojová větev.Směřovat k mohutným svalnatým jedincům se ontogeneticky ukázalo jako méně výhodné,než rozvíjet inteligenci.Bohužel hmotnost mozku člověka se posledních 20 tisíc let zmenšuje a inteligence se zdá klesat.Vidíme důsledky dysgenerických vlivů blahobytu na obyvatelstvo Západu,kde převládají sebezničující politické tendence. 

  takže kdyby paní autorka  věřila v Aláha a Korán,podle kterého se vše točí kolem
  Země,která stojí,ušetřila by si námahu a kdyby žila mezi věřícími,pak by
  si zachránila i život.

  • Až na to, že ten, kdo článek napsal je evidentně "rodu mužského"...

   I když paní Christiansen dámou je...

   • jo vidím,je tam Chlup.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit