Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Covidem jsem si prošel opravdu hodně těžce a teprve teď jsem si uvědomil, jak je moje imunita vlastně křehká. Jak si zlepšit kompletně imunitu? aby tělo bylo více odolné proti nemocem? 

    • Tak nejlepší možností, jak si zlepšovat imunitu je jistě pravidelné doplňování vitamínů, které jsou pro tělo a jeho dobrou imunitu nejdůležitější. Pravidelně jsem začal užívat doplněk stravy, který obsahuje všechny potřebné vitamíny pro správnou imunitu s liposomálním vstřebáváním, aby jich tělo dokázalo vstřebat co nejvíc. 

      • Jaké vitamíny obsahuje ten doplněk stravy, který berete pravidelně? 

  • Já jsem o tom začala také přemýšlet z této strany, že bude potřeba na sebe dávat větší pozor a zlepšovat si imunitu. Začal jsem tak pátrat pro doplňku stravy, který by dokázal opravdu tělu pomoci k lepší imunitě a narazil jsem na doplněk, který obsahuje právenku latnatou. Ta totiž prý dokáže tělo chránit proti covidu. 

    • Něco jsem si o té právence zjišťoval i na wikipedii. Docela by mě zajímalo, jaký ten doplněk stravy kupujete? Chtěl bych toho o něm vědět víc. 

      • Objednávám si ho od výrobce, který rostlinu získává z jejího přirozeného prostředí a pak ji suší a drtí. Podívejte se na jeho stránky https://www.herbalworld.cz/imunworld/2-imunworld-8594206070018.html , tady si to i objednávám. Čím více balení vezmete, tak tím je to potom levnější. 

  • Snažíte se nějak v této době podporovat svoji imunitu kvůli ochraně pro covidu? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit