Imunita proti covidu vám může vydržet dlouho, předlouho... až celý život
-
Jako někdo, kdo toho za život vyzkoušel už opravdu hodně, mohu říct, že mám dobrou představu o tom, co skutečně pomáhá k lepší imunitě. Pokud bych vám měla něco doporučit, určitě by to byl Ginger Shot z kratomworld.cz. Tento nápoj je ideální pro každodenní podporu imunity. Osobně ho užívám každé ráno a cítím, jak mě dokonale protáhne a dodá energii na celý den. Je to skvělý způsob, jak začít den s čerstvým a povzbudivým nábojem. Kromě toho jsem si všimla, že od té doby, co ho piju, jsem méně náchylná k nachlazení a jiným běžným onemocněním. Doporučuji ho všem, kteří chtějí zlepšit svou imunitu a začít den s energií.
-
Beru doplněk stravy vitamínů s liposomálním vstřebáváním, který obsahuje vitamíny D3 + E + K2 + A. Pro tělo e to velmi dobrá cesta k dobré imunitě https://enerex-vitaminy.cz/profivit/33-lipo-deka-250ml.html
-
Jaké vitamíny obsahuje ten doplněk stravy, který berete pravidelně?
-
Tak nejlepší možností, jak si zlepšovat imunitu je jistě pravidelné doplňování vitamínů, které jsou pro tělo a jeho dobrou imunitu nejdůležitější. Pravidelně jsem začal užívat doplněk stravy, který obsahuje všechny potřebné vitamíny pro správnou imunitu s liposomálním vstřebáváním, aby jich tělo dokázalo vstřebat co nejvíc.
-
Covidem jsem si prošel opravdu hodně těžce a teprve teď jsem si uvědomil, jak je moje imunita vlastně křehká. Jak si zlepšit kompletně imunitu? aby tělo bylo více odolné proti nemocem?
-
Objednávám si ho od výrobce, který rostlinu získává z jejího přirozeného prostředí a pak ji suší a drtí. Podívejte se na jeho stránky https://www.herbalworld.cz/imunworld/2-imunworld-8594206070018.html , tady si to i objednávám. Čím více balení vezmete, tak tím je to potom levnější.
-
Něco jsem si o té právence zjišťoval i na wikipedii. Docela by mě zajímalo, jaký ten doplněk stravy kupujete? Chtěl bych toho o něm vědět víc.
-
Já jsem o tom začala také přemýšlet z této strany, že bude potřeba na sebe dávat větší pozor a zlepšovat si imunitu. Začal jsem tak pátrat pro doplňku stravy, který by dokázal opravdu tělu pomoci k lepší imunitě a narazil jsem na doplněk, který obsahuje právenku latnatou. Ta totiž prý dokáže tělo chránit proti covidu.
-
Snažíte se nějak v této době podporovat svoji imunitu kvůli ochraně pro covidu?