Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ....konečně nějaké rozumné vysvětlení, jsem rád, že žiji ve století, kdy to bylo odhaleno. Nějak podobně určitě vznikl i vesmír, žádné fantasmagorie, ale pořádná ruční práce! *2*
 • o pyramidách jako údajných hrobkách faraonů už vzaly zasvé. Ale jak vidím, pohádky tisíce a jedné noci jsou stále živé. A co se týká spekulací a všemožných kombinací jak byly kameny dopravovány a vyzvedávány, je velmi vtipné, jak "věda" sype vysvětlení z rukávu, jako kouzelník tahá králíky z klobouku. Až uvidím, že současná "věda" alespoň náznakem postaví něco podobného pyramidám, dám ji zapravdu. Zatím ani se svými nejvýkonnějšími jeřáby a technickými vymoženostmi nedokáže zvednout ani jeen menší kvádr podobný těm na terasám v Baalbeku. Současná "věda" se daleko víc podobá náboženství a středověké církvi brojící proti "kacířským" myšlenkám. Možná by byl nejvyšší čas přiznat že "Země není plochá deska a Slunce okolo ní neobíhá".
  • soucasna veda (a technika a inzenyrstvi samozrejme) stavi mrakodrapy do skoro kilometrovych vysek, ale ne, panovi se to nezda a bude se ji na internetu posmivat...
   • věřil náboženství "vjedeckého" materialismu. Ovšem postupně jsem se od této fanatické pseudovíry oprostil. Katolický inkviziční fanatismus vystřídal fanatismus materialismu který si říká "vjeda". Toto náboženství si patentovalo právo na pravdu a potlačuje všechny evidentní nepohodlné důkazy a fakta a vymýšlí nejkrkolomnější pseudoterorie, jen aby z oveček vyždímalo co nejvíce peněz. Jaká to podoba se svatou inkvizicí. Materialistická fantasmagorie tvrdí například, že údajně chemoterapie léčí rakovinu přestože už před devadesáti lety doktor Otto Wartburg zjistil skutečnou příčinu a dostal Nobelovu cenu. Nebo materialismus stojí za současným politickým světovým režimem úrokové pseudoekonomiky a drancování přírodních zdrojů, NO HLAVNĚ KDYŽ TO NESE. Že lidé chcípnou hladem, nemocemi a ve válkách, že poškozujeme planetu, kdo by se takovými malichernostmi zabýval.

    Položím otázku---co má společného takzvaný Oregonský vortex, místo Rocca di Papa, takzvaná zóna 51 Dreamland se svým průzkumem diskových lodí, mystické znalosti Tibetských mnichů, pozorování středověkých levitujících mystiků, a let čmeláka????? ANTI......ANTIGRAVI.......no odpovězte........

    Podle dosavadních dostupných známých a zjištěných údajů lze pyramidy považovat za energetické rezonátory uvádějící do harmonie systém narušený při posledním průchodu rovinou galaktického rovníkového pásu při zániku Atlantidy, tedy něco podobného,,co probíhá i v současné době. Jako Země obíhá kolem Slunce a střídají se roční období, podobný jev probíhá s obíháním naší sluneční soustavy kolem galaktického centra.

    Ale samozřejmě své názory nikomu nevnucuji, máme náboženskou svobodu, takže pokud někdo má potřebu věřit neprokázaným a nedokazatelným fikcím materialismu, že současný člověk prý vznikl před dejme tomu 100 000 lety protože opici spadl z palmy banán a tak pro něj slezla dolů, před deseti tisíci lety ulovila mamuta a vynalezla mikrovlnku aby ho nejedla syrového, bo z toho chytne roupy, no a teď se v současném režimu, kdy naše rabování a úpadek civilizace dostoupily vrcholu, označujeme za "pány tvorstva" s "demogratyckým" banánem v jedné ruce a s prstem druhé ruky na jaderném knoflíku (ovšem i to tu už bylo, viz např. epos Mahabharáta), ať svému náboženství věří. Jen prosím ať svou materialistickou doktrínu nikdo nevnucuje mně. Mne už ty bajky opravdu nudí.
    • Jeden malý detail - celkem drobnost - Cenu za fyziku, chemii, fyziologii a medicínu r. 1924 obdržel Karl Manne Georg Siegbahn, Švédsko, práce v oblasti rentgenové spektroskopie.
   • Průměrný američan - europoid - dosahuje IQ do 100 bodů. Podle toho vypadá ta jejich "vjeda". Jestli někdy něco na území USA někdo vymyslel, byl to buď asiat, indián nebo žid. Europoidů se to ovšem netýká - jsou pritivní genetický odpad - póvl.
 • Hlavně, že už to "vědí". Historická a archeologická věda je velice zkostnatělá. Co se jí nehodí do schématu, to "neexistuje" nebo je to falsifikát. Sklady a sklepy museí jsou plné takových archeologických nálezů, které nesmí nikdo vidět, protože "nesmějí existovat".

  Doporučuji např.
  Klaus Dona, Reinhardt Habeck: ZAKÁZANÁ ARCHEOLOGIE
 • Myslíme si, jak jsme dokonalí, a ohadujeme se. Možná kdysi dávná generace byla vyspělejší víc než dnešní. ....Dnes se pěstuje bio a považuje se to za něco jedinečného, kdysi se pěstovalo všechno zdravě a bylo to normální. Dnešní svět je moc nafoukaný a zdegenerovaný. Úpadek všeho.
  • nebylo tolik lidí
 • Vážně? to už je tak 150 zaručená verze jak to skutečně bylo. Prostě o dějinách
  nevíme skoro nic - někteří arogantní vědátoři však nemají odvahu si to přiznat.

  Podobně jako článek sněžný muž je ve skutečnosti kozel. Až na to že kozel nechodí po
  2 nohách a nemá přes dva metry na vejšku. a domorodci při vší úctě rozeznají
  kozla i medvěda od velké nohy.
  Jeho pozorování bylo hlášeno z USA Ruska Aljašky Číny Mongolska ...
 • dějiny se stále mění.....
 • To je taková pitomost, že se musí smát celá Galaxie a co teprve skutečný stavitel Velké PyramidyThovt. *1*
  • poddruh "vjedectus" si zase jako brouk hovnivál válí před sebou svou malou kuličku a důležitě předstírá, že rozumí všemu *3* ale aspoň je tu sranda....kdo by vymýšlel tyhle uhozené pseudoteorie a jiné vtipy.....?
  • Velice správně, jedná se hlavně o dur.an.ki.
 • Existuje poměrně dost vyobrazení, hlavně z hrobek, kde je znázorněna přeprava velkých bloků, obvykle na saních tažených lidmi nebo dobytkem, pod jejichž skluznice se postupně kladly dřevěné kuláče. Výmysl "amerických vědců" kresbou kupodivu nikde zachycen není. Holt asi Egypťané chtěli utajit své "know how" *4* .
 • Pouhé spekulace, jako všechny dosud. Nikdo nemluví o času, potřebného k vytěžení a otesání kvádrů, natož o času potřebného k jeho přepravě pěkně po jednom. Tak tohle není selský rozum, pohé dohady.
  • a takhle jednoduše vykutáleli několikatunový kámen až na vrcholek, jak prosté
 • yuri.sidius
  Jo dřív sem těmto pohádkám taky věřil, než sem dozvěděl, že ten obecně uznávaný fakt, že jsou pyramidy hrobky je holá teorie bez jediného důkazu, který by ji podpořil.
  Jak si totiž může každý ověřit, uvnitř pyramid se nenašlo nic a to prosím vůbec nic, ani artefakty ani fresky nic. Archeologie by měla být exaktní věda, ale takový přístup tomu neodpovídá. A tak nezbývá než vzít v úvahu alternativní vysvětlení. (nemyslím tím jim slepě věřit, ale aspoň si je poslechnout, některá alternativní vysvětlení dávají větší smysl než ty oficiální)

  Všem mohu doporučit dokument Pyramid Code, až na pár nesmyslů k tomu přistupují seriozně a jejich vysvětlení je aspoň podpořeno nějakými fakty narozdíl od egyptologických dogmatů. Celkově jde o to, že tady kdysi opravdu byla nějaká technicky vyspělá civilizace, která postavila pyramidy (a všechny ty další záhadné stavby).

  A co se pyramid týče tak se mi nejvíc zamlouvá vysvětlení, že to byli elektrárny (Pyramid Power Plant Theory). Není to sice tak fantastické, jako přistávací plochy pro mimozemšťany, ale když už někdo bude stavět tak gigantickou stavbu tak jedině pro praktické účely, podobně jako se dnes stavějí jaderné a vodní elektrárny.
  • A pohádkám o komunismu věříš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit