Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A máme tady zase dva anonymní vědce *1* *1* *1* Vskutku dozajista odborníky. *1* *1* *1*
  Vždycky když je třeba obhájet nějakou pitomost objeví se skupina odborníků. Pochopitelně anonymních bo normální člivěk by se pod to nepodepsal.

  Přece mi nebude někdo tvrdit že homosexuálové sami dlouhodobě odsuzovaní s klidným svědomím naženou děti do téhle pasti. I kdyby nakrásně je vychovávali jak chtěli je nepravděpodobné že by jim to jejich spolužáci nedali vyžhrat.

  Dovedu pochopit že jim zákon přiznal práva lepší než má druh- družka. Aby se mohli jeden o druhého starat. Případně budovat společně...... Ale oni sami se cítí odsuzováni tak proč do toho prostředí hnát děti které za nic nemůžou. Připadá mi to hodně sobecké a nezodpovědné. Pak li že ovšem nechtějí děti jako hračku.........
  • Jste idiot, nebo neumíte číst?
  • děti, pokud je nevychovávají nějací hlupáci, jsou velkroysé a vzhleddm k tomu, že jejich nadpoloviční většina žije jen s jedním rodičem a k němu se tu a tam na čas přidruží nová maminka či nový tatínek, rozhodně nebudou kritizovat ty, kdo žijí se stejnorodými rodiči v harmonické rodině, Děti totiž, nejsou ani bigotní a ani hloupé, to se jim stane až později.
 • Jakým právem chcete rozhodovat o dítěti, zda bude žít v homoušském páru, pokrytci?
  Na co si to hrajete? Žijte si spolu a dělejte si co chcete, nikdo vám však nedal právo zatahovat do toho dítě, které se nemůže svobodně rozhodnout, kapiš?

  Problémy začnou již ve školce a škole. Kde máš maminku? To je ten pán...

  Pitomci...
 • Jelikož "odborníci " jsou též úchylové nebo děvkaři, co potom můžeme od "výzkumu" očekávat.
  Stačí se podívat do historie, tolerance k úchylům je projevem úpadku a tyto civilizace záhy končí.
  • no mně přijde, že i ty patříš k úchylům a mnozí další, kteří yse ukájejí házením svých podivných sex. preferencí jako údajných obav na net.
 • Už vidím jak dvě homoklády pohlavním spojením stvořili potomka, komu to chtěj proboha nakukat? Franta asi porodí řitním otvorem s pomocí Lojzíka který má ještě úd od lahodných exkrementů jeho řitního otvoru, och jaká to radost a slast ?
  • TOTO jsou vaše sexuální fantazie?
 • Větší nesmysl jsem neslyšel. "Odborníci" na zvrácenost a debilitu? Souhlas.

  Viděl někdo, kdokoliv, vychovávat zvířecím homopárem své mláďě? Pokud ano a předloží důkaz, vyplatím mu mega na dřevo. *3*
  • ano, i zvířata jsou homosexuý¨ální a také ona vychovávají děti či mláďata a to zejména tehdy, když rodiče nepřežijí
  • http://www.novinky.cz/koktejl/86106-homosexualni-capi-vychovavaji-v-nizozemske-zoo-mladata.html

   Kdy bude k dispozici mega ?
   • Smůla, měl jsem na mysli seriózní studii, nikoliv slint z novinek. *3*
    *1* *1* *1*
    • aha, potentoval ses, no ak se podívej an stránky té ZOO a je tam ta studie...hlupáku


     Díky, Martino, za ukázku zdravého rozumu
     • Obhajuješ neobhajitelné, hlupáku.
      • víš, co, příště se nesázej, když nemáš čest.
    • Například: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S016953470800298X
     • Pane Toman... Myslíte to vážně z odkazem na páry albatrosa skládajícího se ze dvou samic až ve 30ti % ?????......
      Byl jste někdy v drůbežárně ???? Nebo si děláte z homosexuálů ještě větší srandu než heterosexuálové...... To má být ta studie dvou odborníků - jak uvádíte ve článku ??

      Jestli je tohle jediný argument tak být pusinka jdu zaroh a pořádně si naliskám. Konec konců dělá to pro sebe..... No a být autorem článku styděl bych se i do sámošky pro mléko.
 • Tak teď už jen další práva všem něco....filům.

  A když ne jim, tak proč ne skupinám lidí, kteří by se dobrovolně rozhodli pro manželství?
  V čem je logičtější právo na vztah, partnerství a adopci dvou mužů než třeba jednoho muže + dvou žen? Proč ne dva muži a tři ženy, pokud to tak všichni budou chtít? Bojuje někdo zapráva takových svazků více lidí? Nebojuje? Ale to by se přeci mělo začít, ne? Dost už bylo diskriminace!
  A co chudáci pedofilové, každý po nich plive, oni se tak narodili a nemohou za svoji orientaci stejně jako homosexuálové. A co zoofilové? Kde jsou jejich práva? Proč se nějaký nemůže oženit se svojí milovanou kozou a pak adoptovat malého medvěda z cirkusu?

  Vidím, že jsou v právech všeho a všech ještě velké mezery *1* *1* *1*

  No a až vybojujeme všechna práva pro všechny, tak začneme i s povinnostmi? To je blbost, to se nenosí *1*
 • všichni zděšení cvoci zde jsoui buď potencionální homosexuálové, kteří se snaží svět přesvědčit, že oni přece ne ale obávám se, že o latenentí pedofilové.... nikdo jiný by takové blbosti psát nemohl
  • Holka, ty jsi ale v...l. *7*
 • a vy, Tess, máte právo rozhodovat o dítěti zda má nebo nemá žít v rodině nebo raději u pěstounů nebo v domově? jinak děti ve stenorodých párech mají dva tatínky nebo dvě maminky....to nevíte?

  a nemějte strach, starou páku nikdo adoptovat nebude, takže vás to nečeká *15* *15* *15*
 • Příroda stvořila samce a samice. Pro reprodukci i výchovu. Úchylky existují, ale jsou to a budou pouze úchylky. Homosexuální jedinec bude vždy homosexuálním jedincem a nemůže být srovnáván s přirozeným "samcem, nebo samicí". Vždy se bude max. snažit "přetvařovat", že je něco jiného, což není a nebude. Já to těmto "oochylům" nevyčítám, osud si s nimi zahrál krutou hru, jen, konstatuji fakta.
  • je to nesmyl, existence určitého počtu homosexuálů nebo asexuálů v populaci zvyšuje šanci na přežití mláďta a je to tedy úspěšná životní strategie druhu. Zjistil to už Konrád Lorenz, takže žádná novinka. nejsou úchylní, jsou jen jiní v rámci možného. úchylní jsou ti, kdo si vybírají za své sex, partnery ty, kdo nemohou dát kvalifikovaný souhlas tedy děti a zvířata, případně ti, kdo preferují násilníé metody proti vůli partnera byť dospělého.
   • Tento termín ti budu často připomínat. Pochopitelně, tu tvou definici neberu vážně.
    • to je ale zcela jedno, jak ji bereš, je to prostě tak, homosexualita se nezískává výchovou, mezi nimi není více pedofilů než mezi hetero, jsou to lidé jako každý jiný, dobří i zlí a to dobří musejí mít právo vychovávat ba i adoptovat děti i všechna ostatní práva, která rodina má. Jejich svazky musejí být postaveny na roveň manželství. to si o tom mysli, co chceš, je to takhle.

     a proč tebe vůbec zajímá, co a kdo a s kým dělá v posteli? nedostatek vlastních zážitků?
     • To, co jsi uvedl? ...Nedostatek vlastních zážitků...No, pokud myslíš jiné, než ty čistě "hetero", tak jistě.
      Ti 4% se musí celý život buď přetvařovat, nebo se pohybují s maximálním úsilím "mezi svými". Tito 4% nemají šanci být "normálními rodiči". A ty děti, které případně budou "vychovávat" si toho zaručeně všimnou, nejen až dostanou rozum, ale už i "všímavostí" dalších dětí. Nedovedu si představit, že bych vyrůstal v takové "rodině", aniž bych měl z toho mindrák. Pravda, teď jen teoretizuji, ale takto to vidím.
      • asi už to máte v hlavě z těch homosexuálů pomotané - já nejsem muž (sláva bohu). to vy se patrně musítě přetvařovat, je prokázáno, že největší odpor k homosexualitě mají osoby latentně homosexuální a mnohé z nich jsou i pachateli násilných útoků proti homosexuálům . je to boj proto sobě sama.

       Jaký je kdo rodič, to je na sexuálníxh preferencích zcela nezávislá věc.

       děti jistě nepřehlédnou, že jejich rodina se dvěma steujnopohlavními rodičei je poněkud odlišná, ale myslím, že jim to bude celkem jedno. Těm, které tak žijí i dnes to asi jedno je...
      • jestli si myslíš, že děti dumají nad sexem svých rodičů, tak jsi buďto zapomněl, jaké je to, být dítětem, nebo jsi měl poněkud odchylný duševní vývoj.

       Dětem je zcela šumák, co dělají rodiče, pokud ej nevidí, zajímá je, že jsou přítomni, když je potčebují, jsou připraveni poskytnout pomoc, jídlo a bezpečí....
     • Nechápu proč by měl zákon přijímat normy ve prospěch homosexuálů na úkor práv dítěte.
      O tom že právo dítěte bude v tomto případě nesporně poškozeno snad ani nemá smysl diskutovat. Jejich spolužáci se totiž straní a usurpují děti jež žijí v ,,nestandartních" podmínkách.
      Od přírody se homosexualita projevuje až v době kdy se může jedinec jakštakš vlastními silami bránit ale tohle není ten případ.
      • samozuřejmě, že právo dítěte je plně respektováno, ničím není porušeno tím, že namísto jednoho rodiče nebo dvou různopohlavních má dva stejnopohlavní, kromě toho, mnoho dětí už žije se svým homosehuálním biologickým rodičem a jeho partnerem, žijí tak v podstatě odmala a je jen v pořádku, aby jej druhý rodič mohl přijmout za své, aby v případě, že se staněe třeba neštěstí, byl tady jako řádný druhý rodič a o dítě se mohl postarat
       zajímavé. jak vy, pravičáci, jste netolereantní.
 • "Samotný fakt, že se na nějakém problému shodne většina odborníků, samozřejmě neznamená, že jde o nezpochybnitelnou pravdu"
  .
  Toto je nejpravdivější věta z celého článku a dík za ni autorovi.

  Řekl bych, že obecně platí jedno pořekadlo: "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou"
  Pokud budete stádu lidí neustále opakovat cokoliv, tak tomu časem začne věřit. Ono taky co jim zbývá jiného? Těžko si někdo může udělat svůj vlastní nezávislý výzkum a ověřovat informace.
  Je fakt, že lidé věří médiím daleko víc, než obyčejným lidem, přestože novináři a redaktoři samozřejmě nemají patent na rozum. Nestalo se vám, že vás člověk u piva přesvědčoval o pitomosti a obhajoval ji tím, "že to psali v novinách"? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit