Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak teď už jen další práva všem něco....filům.

  A když ne jim, tak proč ne skupinám lidí, kteří by se dobrovolně rozhodli pro manželství?
  V čem je logičtější právo na vztah, partnerství a adopci dvou mužů než třeba jednoho muže + dvou žen? Proč ne dva muži a tři ženy, pokud to tak všichni budou chtít? Bojuje někdo zapráva takových svazků více lidí? Nebojuje? Ale to by se přeci mělo začít, ne? Dost už bylo diskriminace!
  A co chudáci pedofilové, každý po nich plive, oni se tak narodili a nemohou za svoji orientaci stejně jako homosexuálové. A co zoofilové? Kde jsou jejich práva? Proč se nějaký nemůže oženit se svojí milovanou kozou a pak adoptovat malého medvěda z cirkusu?

  Vidím, že jsou v právech všeho a všech ještě velké mezery *1* *1* *1*

  No a až vybojujeme všechna práva pro všechny, tak začneme i s povinnostmi? To je blbost, to se nenosí *1*
 • "Samotný fakt, že se na nějakém problému shodne většina odborníků, samozřejmě neznamená, že jde o nezpochybnitelnou pravdu"
  .
  Toto je nejpravdivější věta z celého článku a dík za ni autorovi.

  Řekl bych, že obecně platí jedno pořekadlo: "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou"
  Pokud budete stádu lidí neustále opakovat cokoliv, tak tomu časem začne věřit. Ono taky co jim zbývá jiného? Těžko si někdo může udělat svůj vlastní nezávislý výzkum a ověřovat informace.
  Je fakt, že lidé věří médiím daleko víc, než obyčejným lidem, přestože novináři a redaktoři samozřejmě nemají patent na rozum. Nestalo se vám, že vás člověk u piva přesvědčoval o pitomosti a obhajoval ji tím, "že to psali v novinách"? *1*
 • Podívejte, o homosexuálních párech toho nejen zde bylo již řečeno až příliš. Názory prezentované mj. i sem Pusinkou lze pochopit, patrně je komunistka nebo je z komunistické rodiny (bez invektiv prostě řečeno, a to i kdybych se mýlil, je touto politikou "nakažená" ostatně jako řada mladých dnes. A prostě proto, že převlečení soudruzi nastylizovaní naším pokrytecko-agresivním neokomunistickým režimem Putinovi podlézajícím vyházeli všechny deklarující se nekomunisty z práce jen aby si tam mohli jejich lidi hrát před nezkušenými mladými na hodné strýčky a chápavé staříky (toto divadélko mají nacvičeno jako komedii ještě z někdejších stranických schůzí) a tak mladé, v kombinaci s vydíráním hypotékami a neumožněním jim poctivé a též oceněné práce kazit a ohlupovat v domnění, že se tito nechají takto sprostě vydírat. A když to někdo někam napíše, prostě ho soudruzi prohlásí za blázna nebo mu chtějí dělat "jisté problémy" jak to měli ve zvyku za normalizace.Odtud ta láska Pusinky k Putinovi.
  A pokud jde o ty homosexuální páry, no, míním, že stačilo upravit zákon týkající se vztahu druh-družka - registrované partnerství vždy bude mít nádech homosexuality, i když by k němu došlo třeba jen mezi přáteli, a to z racionelních důvodů. Vězte, že Fugner a Tyrš ani Voskovec a Werich homosexuální nebyli, a přesto jsou pohřbeni ve společných hrobech. Takové bylo jejich přátelství ...
  A další věc: nemusíte dělit lesby a gaye a ohlupovat dalším mrvením českého jazyka, nikdo vám už na to neskočí, převlečení soudruzi! V obou případech jde totiž o homosexualitu, čili úchylku, nikoli tedy o druh orientace, jak se dnes rádo občas veřejně prezentuje, a opět špatně.
  A závěrem: těžko tyto pro mě osobně nechutné praktiky staré jako lidstvo samo někomu zakážete, jsou pozorovatelné i u zvířat, ale dávat jim společenskou publicitu si žádná mravně nedevastovaná a nezdegenerovaná společnost nedovolí. U toho Putina je vše jen póza - taktika strany (jak soudruzi kdysi učili a narazila na to i soudružka Pusinka aniž by si uvědomila, že se podřekla). Putin byl a v mysli stále je superbolševik a je to silně bezohledný zakomplexovaný člověk malého vzrůstu podobně jako Napoleon nebo Stalin, kterému předstírané národovectví mající spíše podobně jako u Klause silný nádech něčeho, co bych nazval lépe fašismem (nacionalistickým levičáctvím), má prostě posloužit jen jako vlastní výrobní prostředek do vlastní kapsy podobně jako pánbůh sloužil u nás "křesťanům" a "kněžím" typu Fierlinger a Plojhar - někdejší zakladatel "komunistické strany pro kněze" zvané kdysi Pacem in terris.Pozor, obdivovatelé socialismu a komunismu, národy mají paměť, která přetrvá po celé generace, a vy na tom nic nezměníte, i kdybyste se podělali. Kdy už to konečně pochopíte a odejdete kam už dávno patříte? Takže opět říkám podobně jako v případě eutanázie ne! Výchova dětí homosexuálními páry společnost mravně degraduje a nevinné děti potenciálně ohrožuje, byť se to v případech, které statistici chtějí sledovat jen aby se zavděčili nemravným politikům, třeba náhodou neprojevilo a opravdu to dopadlo náhodou dobře, anebo se něco zalhalo či utajilo. Víte, 6.přikázání Boží nebo Mojžíšovo, jak chcete, zní "nesesmilníš", a to taky znamená, že bezcharakterní ví co má zalhávat, jen aby z toho měl profit a mohl ve svém nemravném počínání nerušeně pokračovat či dokonce je ještě drze stavět na odiv.
  • Tyto bláboly jste " vypotil" na počkání?
 • jak osoba s podivným nickem pusinka, obhajuje tvrdě "sourodé" páry, jak tomu (zřejmě korektně) říká a jejich "právo" na výchovu dětí. Nějak mi to nejde dohromady s jejím, stejně tvrdým, až nekritickým obdivem k Putinovu Rusku a Putinovi zvlášť. Tedy k zemi, kde homosexualita je doslova "sprosté slovo" ! Z toho soudím, že její výroky nelze brát vážně, patrně trpí schizofrenií a neléčí se.
  • Vůbec se divit nemusíte, Žasnu. jde o neokomunistického fízla nebo fízlici (to spíše, ženský rukopis je zde signifikantní). Takových je dnes na chatech spousta, zakuklení soudruzi na to mají skrytý pod MV ČR dokonce celý barák počítači vybavených někdejších fízlů podsouvačů, čili husákových šmoulů-hospoďáků, jak jsme je nazývali kdysi za normalizace. Tito nlidé vás po hospodách otravovali řečmi, jak žijeme v krásné přítomnosti a ještě krásnější budoucnosti a řada jich od lidí pod vlivem alkoholu taky za to dostala i tehdy po hubě. Říkají jim dnes trolové (trotlové?) a tuhle metodu převzali z Ruska, jak jinak. Sami sobě nalhávají, že je účinná, má však vliv pouze na prosťáčky a primitivy. Dnes už totiž tomuto porevolučně zakuklenému komuno-establišmentu Česka nevěří ani ti nejupřímnější a nejhodnější optimisté.Sametová komedie sela vítr a dnes pomalu (konečně snad) začíná za ten podvod na lidech sklízet bouři.
  • tal nežasni, otevřenost a velkorysost je typickým znakem levice. Pan Putin vystupuje či nechá vystupovat církev tak, jak se to děje proto, že potřebuje její spolupráci při obnově Ruska, vsadím se, že on sám se na věc dívá podobně jako já.

   Jinak v Rusku je slovo homosexualita méně sprostým než v USA a o církevních kruzích to platí rovněž, Není ani zakázaná, jen nesmí být propagovaná -úlitba církvi *15* *15* *15*

   a ne, neléčím se, nemám dlvod *3*
 • a vy, Tess, máte právo rozhodovat o dítěti zda má nebo nemá žít v rodině nebo raději u pěstounů nebo v domově? jinak děti ve stenorodých párech mají dva tatínky nebo dvě maminky....to nevíte?

  a nemějte strach, starou páku nikdo adoptovat nebude, takže vás to nečeká *15* *15* *15*
 • Jakým právem chcete rozhodovat o dítěti, zda bude žít v homoušském páru, pokrytci?
  Na co si to hrajete? Žijte si spolu a dělejte si co chcete, nikdo vám však nedal právo zatahovat do toho dítě, které se nemůže svobodně rozhodnout, kapiš?

  Problémy začnou již ve školce a škole. Kde máš maminku? To je ten pán...

  Pitomci...
 • A máme tady zase dva anonymní vědce *1* *1* *1* Vskutku dozajista odborníky. *1* *1* *1*
  Vždycky když je třeba obhájet nějakou pitomost objeví se skupina odborníků. Pochopitelně anonymních bo normální člivěk by se pod to nepodepsal.

  Přece mi nebude někdo tvrdit že homosexuálové sami dlouhodobě odsuzovaní s klidným svědomím naženou děti do téhle pasti. I kdyby nakrásně je vychovávali jak chtěli je nepravděpodobné že by jim to jejich spolužáci nedali vyžhrat.

  Dovedu pochopit že jim zákon přiznal práva lepší než má druh- družka. Aby se mohli jeden o druhého starat. Případně budovat společně...... Ale oni sami se cítí odsuzováni tak proč do toho prostředí hnát děti které za nic nemůžou. Připadá mi to hodně sobecké a nezodpovědné. Pak li že ovšem nechtějí děti jako hračku.........
  • Jste idiot, nebo neumíte číst?
  • děti, pokud je nevychovávají nějací hlupáci, jsou velkroysé a vzhleddm k tomu, že jejich nadpoloviční většina žije jen s jedním rodičem a k němu se tu a tam na čas přidruží nová maminka či nový tatínek, rozhodně nebudou kritizovat ty, kdo žijí se stejnorodými rodiči v harmonické rodině, Děti totiž, nejsou ani bigotní a ani hloupé, to se jim stane až později.
 • Příroda stvořila samce a samice. Pro reprodukci i výchovu. Úchylky existují, ale jsou to a budou pouze úchylky. Homosexuální jedinec bude vždy homosexuálním jedincem a nemůže být srovnáván s přirozeným "samcem, nebo samicí". Vždy se bude max. snažit "přetvařovat", že je něco jiného, což není a nebude. Já to těmto "oochylům" nevyčítám, osud si s nimi zahrál krutou hru, jen, konstatuji fakta.
  • je to nesmyl, existence určitého počtu homosexuálů nebo asexuálů v populaci zvyšuje šanci na přežití mláďta a je to tedy úspěšná životní strategie druhu. Zjistil to už Konrád Lorenz, takže žádná novinka. nejsou úchylní, jsou jen jiní v rámci možného. úchylní jsou ti, kdo si vybírají za své sex, partnery ty, kdo nemohou dát kvalifikovaný souhlas tedy děti a zvířata, případně ti, kdo preferují násilníé metody proti vůli partnera byť dospělého.
   • Tento termín ti budu často připomínat. Pochopitelně, tu tvou definici neberu vážně.
    • to je ale zcela jedno, jak ji bereš, je to prostě tak, homosexualita se nezískává výchovou, mezi nimi není více pedofilů než mezi hetero, jsou to lidé jako každý jiný, dobří i zlí a to dobří musejí mít právo vychovávat ba i adoptovat děti i všechna ostatní práva, která rodina má. Jejich svazky musejí být postaveny na roveň manželství. to si o tom mysli, co chceš, je to takhle.

     a proč tebe vůbec zajímá, co a kdo a s kým dělá v posteli? nedostatek vlastních zážitků?
     • To, co jsi uvedl? ...Nedostatek vlastních zážitků...No, pokud myslíš jiné, než ty čistě "hetero", tak jistě.
      Ti 4% se musí celý život buď přetvařovat, nebo se pohybují s maximálním úsilím "mezi svými". Tito 4% nemají šanci být "normálními rodiči". A ty děti, které případně budou "vychovávat" si toho zaručeně všimnou, nejen až dostanou rozum, ale už i "všímavostí" dalších dětí. Nedovedu si představit, že bych vyrůstal v takové "rodině", aniž bych měl z toho mindrák. Pravda, teď jen teoretizuji, ale takto to vidím.
      • asi už to máte v hlavě z těch homosexuálů pomotané - já nejsem muž (sláva bohu). to vy se patrně musítě přetvařovat, je prokázáno, že největší odpor k homosexualitě mají osoby latentně homosexuální a mnohé z nich jsou i pachateli násilných útoků proti homosexuálům . je to boj proto sobě sama.

       Jaký je kdo rodič, to je na sexuálníxh preferencích zcela nezávislá věc.

       děti jistě nepřehlédnou, že jejich rodina se dvěma steujnopohlavními rodičei je poněkud odlišná, ale myslím, že jim to bude celkem jedno. Těm, které tak žijí i dnes to asi jedno je...
      • jestli si myslíš, že děti dumají nad sexem svých rodičů, tak jsi buďto zapomněl, jaké je to, být dítětem, nebo jsi měl poněkud odchylný duševní vývoj.

       Dětem je zcela šumák, co dělají rodiče, pokud ej nevidí, zajímá je, že jsou přítomni, když je potčebují, jsou připraveni poskytnout pomoc, jídlo a bezpečí....
     • Nechápu proč by měl zákon přijímat normy ve prospěch homosexuálů na úkor práv dítěte.
      O tom že právo dítěte bude v tomto případě nesporně poškozeno snad ani nemá smysl diskutovat. Jejich spolužáci se totiž straní a usurpují děti jež žijí v ,,nestandartních" podmínkách.
      Od přírody se homosexualita projevuje až v době kdy se může jedinec jakštakš vlastními silami bránit ale tohle není ten případ.
      • samozuřejmě, že právo dítěte je plně respektováno, ničím není porušeno tím, že namísto jednoho rodiče nebo dvou různopohlavních má dva stejnopohlavní, kromě toho, mnoho dětí už žije se svým homosehuálním biologickým rodičem a jeho partnerem, žijí tak v podstatě odmala a je jen v pořádku, aby jej druhý rodič mohl přijmout za své, aby v případě, že se staněe třeba neštěstí, byl tady jako řádný druhý rodič a o dítě se mohl postarat
       zajímavé. jak vy, pravičáci, jste netolereantní.
 • Už vidím jak dvě homoklády pohlavním spojením stvořili potomka, komu to chtěj proboha nakukat? Franta asi porodí řitním otvorem s pomocí Lojzíka který má ještě úd od lahodných exkrementů jeho řitního otvoru, och jaká to radost a slast ?
  • TOTO jsou vaše sexuální fantazie?
 • Vzhledem k tomu, že bych si měl zachovat nějakou neutralitu, tak všem místním nadsamcům vzkazuji, že stejné výsledky jsou jednoduše stejné výsledky. Se vším všudy. Jestli pořád máte pochybnosti, není nic lehčího, než si najít příslušnou studii - je tam spousta odkazů na konkrétní výzkumy. Tedy pokud vás vůbec nějaké argumenty zajímají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit