Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všichni zděšení cvoci zde jsoui buď potencionální homosexuálové, kteří se snaží svět přesvědčit, že oni přece ne ale obávám se, že o latenentí pedofilové.... nikdo jiný by takové blbosti psát nemohl
    • Holka, ty jsi ale v...l. *7*
  • Už vidím jak dítě vysvětluje spolužákům že maminku má Frantu a tátu Josefa. Bože lidi, odborníci,... vy jste se úplně pomátli. Z dětí homosexuálů uděláte další homouše protože tak byly vychováni a za 100 let tu bude zeměkoule h o m á č ů a normální člověk bude jak opice v ZOO.
    • aha a proč tedy jsou homosexuálové i z dětí hetero rodičů? pro děti je nejdůležitější láskplné rodinné zázemí, kdo ho poskytuje, je už celkem jedno.
  • Njn. Má stejné výsledky, ale rozdílné výstupní produkty. O cestě k výslednému produktu ani nemluvím. Na jedné straně normální, spolupracující, fungující dítě a na druhé zakomplexovaný homospratek, kterého bůhví kolikrát znásilnili a použili k p.rno hrátkám (p.rno je prej zakázaný slovo, jaká úúútlocitnost, blééé). No jooo, já zapomněl, teď se tomu říká rodinné sexuální hry. Jejda, já nejsem korektnííí. No jooo, je to zrůdnost a dávat dítě přihřátejm je stejný, jako prodat ho islamistům. Howg. *12* *11* *12*
    • vy to nemůžete mít v hlavě v pořádku, homosexuální rodiče jako všichni (snad) rodiče své děti milují, opatrují a starají se o ně. Jejich děti vyrostou, jako i děi heterosexuálů, kteří mají všech pět pohromadě, jako vstřícní a otevření lidé, pyšní na své rodiče.

      Mnohdy však u heterosexuálních párlů dochází ke zneužívání vlastních dětí, je o tom mnoho knioh i pamětí takových děti....nějak jsem nenarazila na nic podobného v případě dítěte vychovávaného stejnorodým párem....
      • Tak si přečti, co se děje v Austráliii, milá milko. A ty neznáš švédský učební plán pro MŠ a základky? Sexuální rodinné hry jsou jedním z širokých témat. Koukám, že jsi nejen blbá, což je u tebe normálka, ale i hooodně neinformovaná. Zákon na ochranu pedofilů, který se bude projednávat hned po schválení povinnosti zavést v celé eueueu homosexuální sňatky jako rovnocenné manželství hetero, což už bylo schváleno, taky asi neznáš, co. No a když to všechno neznáš, ty blbá dojnice, jak si můžeš dovolit něco tak d.mentního napsat, huso. *12* *11* *12*
        • ty se na ten zákon o ochraně pedofilů těšíš? konečně , jak si mylně myslíš, budeš moci dát svým preferencím volný průchod?
          asi ne, těšíš se zbytečně.

          ty se vyprdni na jiné dospělé lidi, kteří žijí podle svého gusta a starej se sám o sebe a své okolí, podle tvých blábolů je jasné, že tě musejí mít plné zuby.
          sexuální výchova ve skolách je naprosto v popřádku a statistika ukazuje, že děti, které jí prošly samy vstupují do sexuálního života později a vystřídají i méně partnerů - takže úspěch.
          formy této výchovy však někde mohou být diskutabilní, ano, to možné je. Homosexuální sňatky mají být podle mne rovnocenné heterosexuálním co je na tom v nepořádku?
          • No, je vidět, že jsi opravdu mentálně omezená. Píšeš hovadiny typu, že se těším na zákon o ochraně pedofilů, který už před asi dvěma roky eueueu nutila náš parlament schválit, ale byl dán zatím naštěstí k ledu a obracíš smysl toho, co jsem napsal. Jelikož pedofilie, jak známo, je úzce spjata s homosexualitou u mužů, je zcela jasné, že ty tvoje statistiky jsou opět z britského a jiného špinavého zdroje a vycucané z prstu. Když se podíváš, kolik je zájemců o pěstounskou péči a adopce mezi muži doposud u nás, tak zjistíš, že je to kolem 1%. Po povolení homosňatků se tento zájem mnohonásobně zvýší a není to z důvodů ušlechtilých, milá milko. Máš to v palici řádně pomotané.
  • Větší nesmysl jsem neslyšel. "Odborníci" na zvrácenost a debilitu? Souhlas.

    Viděl někdo, kdokoliv, vychovávat zvířecím homopárem své mláďě? Pokud ano a předloží důkaz, vyplatím mu mega na dřevo. *3*
    • ano, i zvířata jsou homosexuý¨ální a také ona vychovávají děti či mláďata a to zejména tehdy, když rodiče nepřežijí
    • http://www.novinky.cz/koktejl/86106-homosexualni-capi-vychovavaji-v-nizozemske-zoo-mladata.html

      Kdy bude k dispozici mega ?
      • Smůla, měl jsem na mysli seriózní studii, nikoliv slint z novinek. *3*
        *1* *1* *1*
        • aha, potentoval ses, no ak se podívej an stránky té ZOO a je tam ta studie...hlupáku


          Díky, Martino, za ukázku zdravého rozumu
          • Obhajuješ neobhajitelné, hlupáku.
            • víš, co, příště se nesázej, když nemáš čest.
        • Například: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S016953470800298X
          • Pane Toman... Myslíte to vážně z odkazem na páry albatrosa skládajícího se ze dvou samic až ve 30ti % ?????......
            Byl jste někdy v drůbežárně ???? Nebo si děláte z homosexuálů ještě větší srandu než heterosexuálové...... To má být ta studie dvou odborníků - jak uvádíte ve článku ??

            Jestli je tohle jediný argument tak být pusinka jdu zaroh a pořádně si naliskám. Konec konců dělá to pro sebe..... No a být autorem článku styděl bych se i do sámošky pro mléko.
  • Jelikož "odborníci " jsou též úchylové nebo děvkaři, co potom můžeme od "výzkumu" očekávat.
    Stačí se podívat do historie, tolerance k úchylům je projevem úpadku a tyto civilizace záhy končí.
    • no mně přijde, že i ty patříš k úchylům a mnozí další, kteří yse ukájejí házením svých podivných sex. preferencí jako údajných obav na net.
  • Masaryk se mýlil nejen v tomto....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit