Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já jsem se nimi potkal a každý ať si říká co chce. Zde nějaký redaktor píše, že proč nás mimozemšťané nekontaktovali, jak toto může někdo napsat nechápu. Mimozemšťané nekontaktovali tohoto redaktora, ale jiné lidi ano jako například mne. Určitě nepřiletí na václavák a řeknou, tak jsme tady, takto to nefunguje. Co by se asi stalo, armáda by se je snažila chytit nebo rovnou by je zastřelila a nakonec by všechno popřela a nebo by je někdo vystavil v ZO? Člověk je omezený a velice primitivní, násilnický druh, který se potřebuje ještě hodně učit, ale především přestat zbrojit a válčit. Finanční prostředky přesouvat jinam a to do učení lásky k přírodě, člověku navzájem a rozvoji ducha.
  UFO které spatříte je ve většině případů určeno pouze tomu komu je to dovoleno.
  Bible. Mojžíš spatřil a hovořil s bohem, proč to nebylo dovoleno nikomu dalšímu, protože by vybrán.
  • Autor má dost pravdy. Pokud jsou na takové úrovní, že dokáží cestovat v čase, tak dokáží komunikovat s civilizací, která je na jejich úrovni. Nerozumím tomu, když Američtí kosmonauté na neoficiálních kanálech po přistání na měsíčním povrchu hovořili o tom, že jsou tu, na protějším břehu kráteru. Rovněž ty objekty, které zleva, zprava se míjí s hlavní kosmickou stanicí, vše v přímém přenosu, komety to nebudou, nebo že by kosmické smetí a v tak vysoké rychlosti a viditelně manévrující? A co ty fotografie ve vysokém rozlišení, pořízené sondami na oběžné dráze měsíce a Marsu s podivnými útvary, připomínající ohromné stavby, či sídliště. A co ty lesy na Marsu ? Buď někdo nás vodí za nos, nebo zatlouká, zatlouká. V době počítačové grafiky chápu, že se dá vytvořit cokoliv. Vědci uvěří, pokud se jim mimozemšťané osobně nepředstaví a všechno si neosahají. Pokud to bude pokračovat nadále, tak nakonec dojdeme k závěru, že země není kulatá, nýbrž plochá a slunce se otáčí kolem země. Na zemi je celá řada věcí stěží pochopitelných, jako třeba kruhy v obilí. Ty se vyskytovaly i ve středověku, v současnosti v rámci recese se předvádí skupiny, které to umí, sice ne tak dokonale, ale přesto se dají odlišit od těch pravých, které vykazují určité anomálie, které nejsou typické při vzniku kruhů vytvořené mechanickým způsobem. Nebo pyramidy, kdy je propočteno, že by Egypťané museli položit několikatunové kvádry z tvrdé horniny každý něco přes 2 minuty. I v dnešní době pro nás vyspělé techniky, bychom toho nebyli schopni. Tak jsem na pochybách a řada lidí to vnímá asi podobně, že někde je zakopán pes. A bylo by záslužné veřejnosti sdělit kousek pravdy, alespoň po kapkách abychom neupadly do chaosu. Z Denikena dělají hlupáka, že všechno co říká je nevědecké, ale ty zvláštní útvary a stavby na zemi s dokonale opracovanými kamennými plochami v takové složitosti, že i kameníci v dnešní době, disponující diamantovými nástroji, by toho nebyli schopni a řada jiných poznání, které publikoval.
 • Možná ty chytrý kluci ve vesmíru nemají ODS a jiný přep.čený politický strany.
 • neexistují..... *8* https://www.youtube.com/watch?v=qMFlp4EX08c
 • Kdo zná staré mýty, legendy a náboženské texty tak má naopak jasno že nás
  Mimo zemštané nejen kontaktovali ale také jsou za našim stvořením.
  Tehdy primitivní lidé jim však říkají Bohové a ne mimozemšťané.
  Nicméně technické létající stroje jsou v textech dobře rozpoznatelné.

  Lidstvo by se mělo spíše ptát takto: dokdy nechají mimozemštané/Bohové pokračovat
  nepodařený experiment jménem Člověk? Zničí ho nebo počkají až zničíme sebe i celou planetu?
  Podívejte se na zdevastovanou přírodu. Chemicky zdevastovaná pole. Otrávené a zamořené řeky i oceány. Lidstvo se chová jako opice která pod sebou řeže větev. Jak říkají moudří lidé: Planeta země může existovat bez člověka ale člověk bez ní ne.
 • Podle mého názoru myslet si, že my Pozemšťané jsme to nej a jsme jediní v celém vesmíru, to je opravdu sebestředná namyšlenost. Ve vesmíru jsou jistě miliony planet podobných Zemi a že jedině na naší Zemi by se vyvinul inteligentní život, to se nezdá moc pravděpodobné.

  Aby nás mimozemšťané mohli kontaktovat, museli by být na vysoké vědecké a technické úrovni, mnohem vyšší než jsme my. Jinak jim stačí sledovat naše radiové a televizní vysílání, bezdrátové telefonní a další komunikační sítě a budou o nás vědět více než my sami o sobě. A že by toužili přiletět k nám na kafe nebo na pivo? Četl jsem k tomu příhodnou poznámku: "My také kontaktujeme slepice?"

  Existuje ale velké množství zpráv předních vědců, vojenských činitelů o setkání a kontaktech s mimozemšťany, o tom, že nás sledují a zkoumají. A nejsou to pouhé sci-fi.

  A položme si také otázku, zda život nevznikl ve vesmíru nikoli pouhou náhodou, ale cíleně snahou Přírody, Vesmíru, Reality... za nějakým účelem? Některé závěry současné vědy, astrofysiky, teorie informace se zdají tomu nasvědčovat.
 • Proč by měli mimozemšťani kontaktovat lidstvo,které si ničí planetu na které žije,střílí se a zabíjí se pro prachy a debilní ideologie,jako je třeba islám a chová se je stado bestií!
 • hledejte na fb stranku nenavidime lidstvo
  • vesmirnilide.cz
 • Očekával jsem, že nám autor článku konečně poví, proč se tak dosud nestalo. Bohužel, kecal, kecal, a nakonec zase nic. Teda to bylo ale téma k diskuzi. *2*
 • Ze stejného důvodu jako nás nekontaktoval žádný bůh... Kde nic neni nemůže kontaktovat...
 • přesnější by bylo zeptat se......PROČ STÁLE NEPŘIZNÁME ŽE NÁS UŽ DÁVNO KONTAKTOVALI MIMOZEMŠŤANÉ?

  odpověď.....MOC! nevědomým lidem se snadněji vládne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit