Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdo zná staré mýty, legendy a náboženské texty tak má naopak jasno že nás
  Mimo zemštané nejen kontaktovali ale také jsou za našim stvořením.
  Tehdy primitivní lidé jim však říkají Bohové a ne mimozemšťané.
  Nicméně technické létající stroje jsou v textech dobře rozpoznatelné.

  Lidstvo by se mělo spíše ptát takto: dokdy nechají mimozemštané/Bohové pokračovat
  nepodařený experiment jménem Člověk? Zničí ho nebo počkají až zničíme sebe i celou planetu?
  Podívejte se na zdevastovanou přírodu. Chemicky zdevastovaná pole. Otrávené a zamořené řeky i oceány. Lidstvo se chová jako opice která pod sebou řeže větev. Jak říkají moudří lidé: Planeta země může existovat bez člověka ale člověk bez ní ne.
 • Proč by měli mimozemšťani kontaktovat lidstvo,které si ničí planetu na které žije,střílí se a zabíjí se pro prachy a debilní ideologie,jako je třeba islám a chová se je stado bestií!
 • Podle mého názoru myslet si, že my Pozemšťané jsme to nej a jsme jediní v celém vesmíru, to je opravdu sebestředná namyšlenost. Ve vesmíru jsou jistě miliony planet podobných Zemi a že jedině na naší Zemi by se vyvinul inteligentní život, to se nezdá moc pravděpodobné.

  Aby nás mimozemšťané mohli kontaktovat, museli by být na vysoké vědecké a technické úrovni, mnohem vyšší než jsme my. Jinak jim stačí sledovat naše radiové a televizní vysílání, bezdrátové telefonní a další komunikační sítě a budou o nás vědět více než my sami o sobě. A že by toužili přiletět k nám na kafe nebo na pivo? Četl jsem k tomu příhodnou poznámku: "My také kontaktujeme slepice?"

  Existuje ale velké množství zpráv předních vědců, vojenských činitelů o setkání a kontaktech s mimozemšťany, o tom, že nás sledují a zkoumají. A nejsou to pouhé sci-fi.

  A položme si také otázku, zda život nevznikl ve vesmíru nikoli pouhou náhodou, ale cíleně snahou Přírody, Vesmíru, Reality... za nějakým účelem? Některé závěry současné vědy, astrofysiky, teorie informace se zdají tomu nasvědčovat.
 • Monitorováním rozhlasového a televizního vysílání dospěli k závěru, že jsme banda blbců a je škoda s námi ztrácet čas...
 • Možná je jim z člověka jako takového nablití. Za 2000 let takhle přeměnit planetu na kopu hnoje .....jen kvůli mamonu ,nic zajímavého ani pro pána boha.
 • přesnější by bylo zeptat se......PROČ STÁLE NEPŘIZNÁME ŽE NÁS UŽ DÁVNO KONTAKTOVALI MIMOZEMŠŤANÉ?

  odpověď.....MOC! nevědomým lidem se snadněji vládne.
 • takovej hnuj jako je Kalousek odradí každýho
 • Očekával jsem, že nám autor článku konečně poví, proč se tak dosud nestalo. Bohužel, kecal, kecal, a nakonec zase nic. Teda to bylo ale téma k diskuzi. *2*
 • Možná ty chytrý kluci ve vesmíru nemají ODS a jiný přep.čený politický strany.
 • "Proč nás zatím nekontaktovali mimozemšťané?" -- Protože jim smrdíme! *1*
  • Mluv za sebe *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit