Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem Magor, nebo ne. Několik
    primářů a doktorů mi neodpovídá. Ti mají jasno.
    O co jde? Zadal jsem si do
    vyhledávače slovo viry a dočetl jsem se.
     
    Zastavit množení virů dokáže právě zvýšená tělesná teplota,
    která způsobuje, že teploměry v DNA virů ztrácí schopnost odebírat aminokyseliny
    tělesným buňkám a tak nemůže dojít k replikacím.
    Jakýkoliv pokus o snižování horečky během virové nákazy může
    urychlit replikaci virů a způsobit virovou pneumonii nebo ještě něco
    horšího.
     
    No jestli je to pravda, tak má ten blbeček koroňák smůlu.
    Stačí zahřát dýchací cesty na takových 45 stupňů a je po něm. Taky to znamená,
    že lidi pracující v horku, třeba skláři, by každou virózu dýchacích cest
    zlikvidovali hned v zárodku. To by mě fakt zajímalo. Ale co chudáci
    farmaceutické firmy? A co budeme dělat s tou hromadou
    paralénů?
     
    Zbývá to jen ověřit. Oslovení doktoři se neozývají. Zbývá tedy
    metoda po domácku. Jak to ale udělat a připravit se na příchod toho hajzla?
    Strkat hlavu do naší elektrické trouby se mi fakt nechce.
     
    Poradí mi někdo?  V.N.
  • Tzv. "koronavirus" je nepochybně produktem "vědeckých laboratoří" ve službách čínské armády!

    Český název "Koronavirus" (Coronavirus) je společné označení pro čtyři rody virusů  podčeledi Coronavirinae.

    U člověka vyvolávají forma alfa, gamma a delta virusu celkem běžná onemocnění (tzv. nemoci z nachlazení); 

    V roce 2002 byl však  - jistě jen "čirou náhodou a shodou okolností" v okolí virologické laboratoře v centru Wu Chan - "nově objeven" beta-Coronavirus 

    - identifikovaný jako původce nemoci SARS, aby se v roce 2012 se objevila v téže lokalitě nová forma nazvaná virusu, nazvaná v mezinárodní terminologii MERS (The Middle East Respiratory Syndrome Coronavirus), způsobující obdobně závažné onemocnění.

    Že by jen náhodná shoda?

    Nebo "vědecky řízený" - čínskou armádou dotovaný - pokus na živočiších (zde lidech)...

  • Očekávám reakce plné pochopení, soucitu, solidarity, humanity, lidských práv a evropských hodnot v tom, že okamžitě všemi prostředky pomůžeme takto postižené Číně. Tak jak se to dělá s africkými a asijskými postiženými chudáky čímkoliv, co se nám hodí jako zdůvodnění. 

     Nebo snad bude v tomto případě jakási výjimka? Hm a jaká? To si rád počkám na ty reakce odkudkoliv. A vy si na to počkejte také, bude to v jednom společném duchu....mlčení a nepomoci Číně. Pokrytecky, tak jako vždy. Jen se otáčejte korouhvičky lži! 😈 

    • Netaháme plavce z vody dříve než se začne topit,vždyť by nám to měl zazlé.Proto Číně bude pomoženo až o to požádá.

  • Nietzsche říká,že : "Ničení je dovoleno,kde je přemíra sil tvůrčích." a jinde říká: " Všeho lepšího je míň a všeho horšího je víc."

    Z toho pak vyplývá,jak moudrý je Boží úradek postihnout epidemií přelidněnou bezbožnou komunistickou Čínu.

    • A co Afrika a část stejně přemnožené  Asie?😈 Na to si počkám, jak se k tomu budou všichni ti pokrytci stavět.  

      • U Afriky byla patrně vůlí Boží redukce hladem a epidemií HIV.Jenže bohatý svět Západu,který se dosud těší Boží přízni zkazil Boží dílo a je za to trestán migrací.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit