Přejít na výpis diskuzí

Adéla Wernerová

OSOBNOST 25.11.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-(

    Ahoj Adi ani nevíš jak mě mrzí že kvůli nákýmu blbcovi jsem už nechodíš vždit to neni možné aby někdo jako seš ty se takhle nechal odradit!!prosím chod jsem zas MAM TE RADA!!!!!!(samozrejme jestli jsi tenhle vzkaz vubec prectes!snad jo)papa *9* *9* *9* *9*
  • hej prooc?

    hej kdo tot pise misto adi ?je o od neho pekne hnusny si myslis ze je buhvi co a pritom je to pekna nula zajimalo by me kdybi te nekde potkal jestli by ti o rekl do oci?!takovej idiot nevim proc na tot ty stranky teda chodi tady na neho neni nikdo zvedavej
  • kkikina

    ale luuuja

    no konecne to sem se uz dockala takze tet oto budu psat ja tak se nediv kdys si tot necu budes cist ale tys to sama napsala ze psat nebudes tak aby tvi fanousci nebyli smutni tak te zastoupim jo?toz diiiiiiiiik
    • Re: ale luuuja

      No, když tě to baví, tak si posluž. Ale alespoň se snaž psát bez chyb.
  • Fakt vtipný

    BOHUŽEL, STÁLE SEM NĚKDO PÍŠE MÍSTO MĚ, NAVÍC BLBOSTI, KTERÝ NEMAJÍ SE MNOU NIC SPOLEČNÉHO. TAKŽE JÁ SEM UŽ PSÁT NEBUDU.
  • to je prece tva vec

    no jo urcite nejsem stastna ale myslim ze vubec nikdo kdo te ma rad ale ne prece je to jen tva vec a asi si mela duvod
  • Hop nebo trop

    Některé fota Adély a ostatních z Hop nebo trop jsou zde http://hnt.serialy.net/
  • jj

    aha j jasne us to chapu nekdo si dela prdel ze?to je fakt us nemozny
  • ???

    takže to nepíšeš ty?!aha škoda já sem si uš myslela ,že jo!!!no škoda:( *9* *9*
    • Re: ???

      Ale jsem, teda většinou, ale asi tři věci (ty, kde jsou tyhle smajlíci *5* *3* ) psal někdo jinej
  • Druhá já?

    Ha, tak koukám, že tu někdo odepisuje místo mě, pod mým jménem. Příště aspoň prosím bez chyb.
  • kkikina

    porad moc te prosim

    ahoj ady ja sem se chtela zeptat jak ses dostala k tomu filmu je mi jasne ze to nebylo skrs o ze bys us mela hotovou skolu asi pres konkurz ze?a prosim napis mi jak pres pocitac?jestli jo prosim jaka strank anebo jak v televizi vetsinou na ct1 davaji ze hledaji takovou ...a takovou prmin ze te tak otravuju ale prosiiiiim te moc napis mi je to pro mne dulezity ahojik a prosim napis mi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit