Přejít na výpis diskuzí

Adina Mandlová

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi dobrá herečka, ale krásná? Mně nepřijde ani hezká. Ani Baarová se mi moc nelíbila. Krásná byla Vlasta Fialová(Divá Bára), Hana Vítová, Zita Kabátová..Hezká Nataša Gollová, Věra Ferbasová..

  • krasna žena,pestry život
  • Všem milovníkům černobílých filmů (němých i filmů z 30. i 40. let) vřele doporučuji trojdílnou knihu od Pavla Jirase - Barrandov. Tam si každý přijde na svý. Tolik nádherných a vzácných fotek pohromadě se jen tak nevidí. Opravdu velmi slušná práce, dílo, které tady ještě nebylo.
  • Nadherna zena...
  • Byla opravdu krásná slečna ale to asi každá *14* *4*
  • Všechna čest Adinko, byla jsi nejlepší a nejhezčí. Filmy s tebou jsou výborný relax. *14* *14* *14*
  • Mám ráda staré filmy, hlavně s Adinou, byla moc hezká, hrát uměla dobře a byla ozdobou všech filmů. Všechna čest Adinko.
    Pro zajímavost: Adina nemá žádný hrob, místo jejího posledního odpočinku bylo dlouho neznámé, nakonec vyšlo najevo, že s největší pravděpodobností byl její popel rozptýlen na loučce v Blatné u Strakonic.
    • Adina totiž svůj hrob nechtěla a nechtěla ani smuteční obřad.
  • je tady jedna věcná chyba - ve filmu Hotel Modrá hvězda hrála Zuzanu, naopak v Kristiánovi byla Zuzana Nataša Gollová.
    • Omyl - v Kristiánovi hrála Zuzanu Adina Mandlová, jak to bylo v Modré hvězdě si nepamatuju.
  • Tahle dáma byla a je skutečná CELEBRITA. Krásná, šarmantní, talentovaná, vtipná, hodně toho dokázala. Nechala za sebou moc krásnou práci. Je nesmrtelná, bude žít věčně.
  • adina mandlová semi líbí protože setak jmenuju. je moc heská, tak mně tak hesky pojmenovala mamka.
    • Adinko, kdybys napsala "hezoučky", neudělala byste hrubku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit