Přejít na výpis diskuzí

Alena Šeredová

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná jako Italka (ale vysoká jako evropanka). To s manželem mě mrzí, nechápu jak může tohle někdo udělat. Ale má teď mrchu a dobře mu tak, který charakterní člověk by vzal dětem rodinu (jen mrcha). Alena je formát to se musí nechat.Hodně štěstí a krásné Vánoce.
  • Je mi moc líto ten rozvod !
  • Text Vašeho příspěvkuje super . *14*
  • velmi zajímavé zápasy

    http://cospe.bloger.cz/
  • ALENKO,
    všechno nejlepší k narozeninám ! Jiří *3*
  • Nevíš, jak by bylo možné ji oslovit, když žiješ v Itálii? Nemáš nějaký kontakt? Kamarádce unesl přítel děti do Itálie a úřady zatím nic nezmohly :(. Hledáme pomoc kde se dá. Třeba by Alena pomohla alespoň s nějakým dobrým právnickým kontaktem... Díky
  • :)

    No dobře. Na tyhle stránky jsem vlezla jen pro to , že mě zajímala jedna informace, ale když čtu ty příspěvky, a že jsem přečetla všechny, musela jsem napsat. Nemyslím si o sobě nic. Ano, něco jsem v životě dokázala, nejsem světoznámá. To že je P. Šeredová modelka jí nikdo nebere, to že je "hezká" jí taky nikdo nechce brát. Ale její chování mi příjde kolikrát vážně dost pod úrovní. Sama žiju v Itálii, ne že bysme jí tu neznali, ale žádná celebrita to teda není, jestli, tak jen kůli jejímu manželovi. Na netu jsem viděla Talentmanii, bylo mi někdy líto toho, co těm lidem řekla. Ať mi nikdo neříká, že je to bohyně, že se chová skvěle a že si o sobě nic nemyslí. Čekám na názory typu "Závidíš jí" atd. Ne, nezávidím. Žiju si spokojeně i bez toho, aby byl můj muž světoznámý fotbalista a já modelína. *3* *3* *3* *3*
  • POZOR ! SPORTOVCI ČTĚTE!

    Alenko,
    že jste sexbomba- vše víme. Dokonce i to, že Váš muž je jeden z nejlepších svět. fotbal. brankářů. Ale to Vás vůbec neopravňuje k tomu, že jste tak mizerně ohodnotila v sobotu v TV - Telemánie-mladého slovenského fotbal. žongléra! Nevěřím, že by " Buffy " něco takového vůbec dokázal, navíc když je golman. Mám sto chutí vyzvat celou reprezentační jedenáctku Itálie, včetně náhradníků, aby překonali moje téměř 25 let staré světové rekordy.Třeba: Běh s míčem - doteky pouze nohama a hlavou- bez doteku země či ruky- za 1 hodinu jsem takto urazil 8680 m nebo žonglování fotbalovým způsobem s pingpongovým míčkem-počet doteků: přes 1.400 ! Třeba v této disciplíně, ať si to jenom zkusí ti reprezentanti a doteky s míčkem ať si sečtou dohromady! Za každý chybějící dotek do mého rekordu požaduji skromnou částku 1.000 EUR ! Myslím si, že bych byl pouze v této jediné disciplíně hned MILIONÁŘEM ! V sobotu jste mne Vaším nepochopitelným výrokem a nemístnými poznámkami velice zklamala! WR Pepa *5* *13*
    • selena-evicka

      Re: POZOR ! SPORTOVCI ČTĚTE!

      hej ona řekla jen svůj názor!!!!!!!
      • Re: Re: POZOR ! SPORTOVCI ČTĚTE!

        tak v tom případě je teda až moc pyšná. protože její muž by to určitě nedokázal, a o tom, že ona už vůbec ne, radši pomlčím *16*
  • selena-evicka

    nejlepší

    Alenka je nej z poroty a sní eště Troška
    • felicita

      Re: nejlepší

      a můžeš mi říct,kdy něco komentovala ? Na co tam je ? *8*
      • selena-evicka

        Re: Re: nejlepší

        J9 banášová nenechá mluvit tak proto *10* *16*
        • Re: Re: Re: nejlepší

          kdyby byla co k čemu, tak něco řekne. měla by být trochu průbojná. a když nic neřekne, tak mě to jen utvrzuje v tom, že tomu vlastně vůbec nerozumí *5*
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všechno nejlepšíí!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit