Přejít na výpis diskuzí

Alexandr Hylák

OSOBNOST 10.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hylák je teraz v Košiciach :D YEs už vychytal 2 nuly :D
  • Největší borec

    Lidičky nevíte kde tetka chytá ??
    saša hylák je prostě ten nevjtětší a nejlepší borec .... sasu je dobrej golman a i šašek :) Ale saše sem měl strašně rád ... a to co pro kometu udělal ... co vychytal mu nikdy nezuapomenu :) škoda že už tam není ale snad bude ještě někdy chytat pod nejlepší brněnským kotlem v ČR A eVROPĚ :-P :-P :)
    Alexandr Veliký !!!!!!!!!!!!! Alexandr Veliký !!! A jak skákal do do brány :) áchjo -...
    • Re: Největší borec

      V Chomutovským klubu, KLH Chomutov :) a jak mu to jde ;) Náš borec, no <3
    • Re: Největší borec

      v Chomutove chyta :)
  • tivy

    teď je u NÁS ;)

    a my ho teď máme v Šumperku...heč,heč...skvěle chytá a je strašně příjemnej... *3*
  • _katrushka_

    Vrátí

    Jako ať se vrátí *9*
  • 19ahojky94

    Alexandr Veliky

    Saša Hylák to je v bráně silák ;) *3* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Alexandr Veliky

      *3* ALEXANDR VELIKÝ
  • ducky

    kontakt?

    plls plls zna nekdo kontakt na sasu hyláka? prosim kdyztak napiste *14* *14*
    • Re: kontakt?

      yJeziiis uz se konecne proberte. Si fakt myslite ze je zvedavej na to ze ho bude otravovat parta posahanejch pubertacek ????? vratte se na zem kurva na vas je tak urcite zvedavej *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* dete si vymnenit plinky a dejte mu svatek *15* *15*
      • Re: Re: kontakt?

        asik tak *1* *1* *1* *15* *3*
    • katrisek

      Re: kontakt?

      Ahojky no bohužel on přítelkyni má takovou malou hubenou černovlásku mám její foto takže bohužel já ho jaksy znám a má ach jo nj ale co nadělat:(
      • Re: Re: kontakt?

        ahoj poslala bys mi prosím její tu fotku té sašové příteline prosím prosím díki verca *4*
  • ducky

    love

    myslíte ze má pritelkyni? :) *14*
  • poděkování

    děkuju moc kači :) kdyžtak ještě napiš na my icq :) *3*
  • poptávka

    jo a ještě kdyžtak mě ten kontakt napiušte klidně i tady a ještě bych prosila jestli někdo náhodou nevíte budoucí info o např.: autogramiády komety , .... prostě průběžné info tak kdyžtak na to moje icq
    díky s pozdravem nellča:)
    • katrisek

      Re: poptávka

      Kdybych náhodou někdy něco zjístila tak ju moje mamka má na Sašu číslo tak to skusím najít v jejím moobilu ju
  • kontakt

    hey plsky moc lidičky jestli někdo budete mít kontakt na Sašu Hyláka nebo máte kontakt ( icq,mail,....) tak plsky napište na moje icq 488 542 518
    díkýýýý mocky !!!
    • Re: kontakt

      mas ho,prosimte? taky bych po potrebovala,kdyz ted jsou v tej EHL:) az bude v Pcich,tak neco,vis..tak pokud bys mohla.. tak na mail:) kaiiiteausten@seznam.cz *14* *14* DEKUJU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit