Přejít na výpis diskuzí

Andrew Seeley

OSOBNOST 17.7.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja ho zbožnuju
  • je pravda že Drew daboval Zaca v HSM ? proč ? *8*
    • protože efron neumí zpívat
    • Protoze Zac mutoval:-)
    • Drew zpíval všechny ty písničky s Vanesou, protže Zac neumí zpívat.:)
    • Protože Zac E. prý neumí zpívat..
  • je hezkej a vte popelce mu to sekne *14* *14* *14*
  • Ahoj chtěly by jste aby vám Drew napsal máte možnost zasilam jeho twitter kde rád odepisuje fanouškum i já byla mezi štastlivce a už mi napsal dvakrát přejí hodně štěsti zde je odkaz na jeho twitter https://twitter.com/#!/drewseeley
  • Je to bezvadnej tanečník. Vím o čem mluvím 10 let sem tančila tak si umím představit jak musí trénovat i když má talent. Je prostě boží a dokonalej tanečník.
  • Tak jse tady znova chcete aby vás milaček přiel k nám?Pokud ano shanějte lidi aby vás bylo co nejvic ve fanclubu jelikož je to v řešeni s promotery a jestly jste fandove kopirujte a šiřte to dal mezi lidi Diky znova všem!PS:Opět se přihlasím dkyž budu vědět vic!Hezky večer všem
  • ahoj všem fandum chtěla bych se podělit dnes jsem psala s drew na twitteru řešila jsem dza někdy byl v česku a on mina to odepsal tohle :drewseeley Drew Seeley
    @
    @adinka21 not yet! Some day-------Tak jendou sem dorazí ale myslím spíše jako na dovču než na koncik pokud s eněco vic dozvím budu vás kontaktovat diky
    • prosim te kdyz budes na twittru jsem Linda Šaradínová napis mi
  • tady je email adinka21@seznam.cz diky
  • ahojky lidičky potřebuji vaši pomoc co by jste mi poradily za darek pro Drewa prosim nápady pište sem nebo na muj mail PS:Co nejrychleji diky všem fandum!!!
  • jte takovy nuly a to vsicni co ho nemate radi *16* od ted sem vase nocni mura *8* hi hi at se vam zdaji krasny sny jo a vetsinou se plizim potichu a pridu jak zavrzou dvere ale jen pozde v noci tak se bojte ha ha hhhhaaaa *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit