Přejít na výpis diskuzí

Anna Nicole Smith

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už i laciné štětky jsou na osobnostech, hmm, tak zde končím! Serióznost typu TV Barandov, holt jsem myslel že hlouběji klesnout nelze!
  • byla to opravdu nádherná žena a má moc krásnou holčičku, která je jí hodně podobná.. velká škoda, že zemřela tak mladá a její dcera si nemohla maminku užít, moc smutný příběh.. a jak jsem viděla Smrt modelky, taky jsem přemýšlela, jaký to asi v životě musela mít *9*
    • a ještě, když jí umřel její syn, ani ne ve 20 letech nebo kolika - to je pro každou matku nejhorší noční můra *13* byla moc silná osobnost, o to víc mi je z toho všeho, co se jí stalo, a že nakonec umřela, ještě víc smutno
      • Laciná a hloupá kurwa je silnou osobností?! A to jako zcela vážně?! Kde jsou hodnoty? Koukám že mezi nohama a po mozku ani stopy!
  • Ona zomrela na moje narodeniy :O o.O
  • Jak na to tak koukám, tak sum 41 maj pravdu v tý písničce co o ní složili. A.N.I.C.
  • Byl to opravdu moc krásnej a povedenej film, alespoň některým lidem ukázal,že všechno může být úplně jinak než se zdá. Díky za nějopravdu už dlouho jsem neviděla tak pěknej filmeček. *3*
  • holka01

    Smrt modelky

    Viděla jsem včera film Smrt modelky a taky jsem si myslela, že je to normal film. A pak jsme zjistila že to bylo o ní. Byl to vážně úžasnej film.
    • Re: Smrt modelky

      krásnej film, hned jsem sondovala, když jsem zjistila, že to je podle pravdy
  • film

    Včera jsem viděla film Smrt modelky, celou dobu jsem si říkla docela dobrej film, až na konci jsem si uvědomila že je to biografie téhle paní, a docela mi na ni pomohl změnit názor. Film stojí za zkouknutí.
    • Film byl fantastický. Vzestupy a pády to je něco. Dobře natočený film. Člověku je až někdy do breku.
    • holka01

      Re: film

      Taky jsem ho viděla. Byl to úža film
  • V životopisu toho chybí hrozně moc.

    Jak se mohla narodit jako Anna Nicole Smith, co je to za blbost? :D:D Kdyby něco tak se narodila jako Vickie Lynn Hogan ;DD
  • ggg

    jakto ze umrel ten jeji syn? Na co umrel?
    • drogy + antidepresiva, zabít se nejspíš nechtěl, ale kombinace byla smrtelná :-(
  • osobnost

    Já si myslim, že tady není důležitý jakou má povahu, koho o co obrala a tak... Ona je prostě neuvěřitelně silná osobnost, jako já nevim, kdo vám v dnešní době skočí na to, že milujete starýho dědu...ona to dokázala....už jenom nad tím se neskutečně bavím a je tzv. můj "vzor"....prostě se bavím nad jejím stylem života, to že jí zemřel syn a krátce potom i ona sama, je smutný.... *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit