Přejít na výpis diskuzí

Anna Nicole Smith

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anna nikol umřela !!!"

    Anna byla fakt velka osobnost celebrity s velkym C a ted umře na kolaps ani ne ve 40 *9* *10* *9* *9* *9* *16* *8* *8* *13* *13* *9*
  • ...

    Zemřela
  • holka01

    Smrt modelky

    Viděla jsem včera film Smrt modelky a taky jsem si myslela, že je to normal film. A pak jsme zjistila že to bylo o ní. Byl to vážně úžasnej film.
    • Re: Smrt modelky

      krásnej film, hned jsem sondovala, když jsem zjistila, že to je podle pravdy
  • Chyba

    Anna Nicole se nemohla narodit jako Anna Nicole Smith, protože se provdala za prvního manžela přijmením Smith. Taktéž jméno Anna Nicole není její rodné. Jde o umělcké jméno. Její rodné jméno je Vickie Lynn Hogan.
    • Re: Chyba

      No a co jako! Nevíš kolik je v Americe Smithů?? to je jako u ná např. Fundů, Nováků atd. Takže by se klidně mohla jmenovat Smith. *5*
      • Re: Re: Chyba

        Přečti si můj první příspěvek pořádně.Ona se Smithová jmenovala,ale po svém prvním manželovi.Tudíž se nemohla narodit jako Smithová,když jejím otcem byl Hogan. Leda byla provdána za Smitha před svým narozením.
  • Omg

    taková kunda hnusná blondata bych ji zabila hned :D tywe dobre ze se predafkovala...Hey ta si tu barwu nechala na hlave nak moc dlouho ne? *15* nwm co se vam na ni libi taka defka a mrcha ktera si weme 90 leyho kuli prachum :D ach joo :D
    • Re: Omg

      ty seš fakt dobrá,pošli foto.
    • nika1979

      Re: Omg

      ačim proboha maš pistol nebo jsi zabyjak *13* *13* *13* *13* *13* *13*
      sluničko
      • Re: Re: Omg

        Z tebe já vážně nemůžu *1* . V 8 slovech udělat 7 chyb - to je málem na zápis do 'Guinesovky'!!! *15* *5*
  • osobnost

    Já si myslim, že tady není důležitý jakou má povahu, koho o co obrala a tak... Ona je prostě neuvěřitelně silná osobnost, jako já nevim, kdo vám v dnešní době skočí na to, že milujete starýho dědu...ona to dokázala....už jenom nad tím se neskutečně bavím a je tzv. můj "vzor"....prostě se bavím nad jejím stylem života, to že jí zemřel syn a krátce potom i ona sama, je smutný.... *9* *9* *9*
  • už i laciné štětky jsou na osobnostech, hmm, tak zde končím! Serióznost typu TV Barandov, holt jsem myslel že hlouběji klesnout nelze!
  • byla to opravdu nádherná žena a má moc krásnou holčičku, která je jí hodně podobná.. velká škoda, že zemřela tak mladá a její dcera si nemohla maminku užít, moc smutný příběh.. a jak jsem viděla Smrt modelky, taky jsem přemýšlela, jaký to asi v životě musela mít *9*
    • a ještě, když jí umřel její syn, ani ne ve 20 letech nebo kolika - to je pro každou matku nejhorší noční můra *13* byla moc silná osobnost, o to víc mi je z toho všeho, co se jí stalo, a že nakonec umřela, ještě víc smutno
      • Laciná a hloupá kurwa je silnou osobností?! A to jako zcela vážně?! Kde jsou hodnoty? Koukám že mezi nohama a po mozku ani stopy!
  • film

    Včera jsem viděla film Smrt modelky, celou dobu jsem si říkla docela dobrej film, až na konci jsem si uvědomila že je to biografie téhle paní, a docela mi na ni pomohl změnit názor. Film stojí za zkouknutí.
    • Film byl fantastický. Vzestupy a pády to je něco. Dobře natočený film. Člověku je až někdy do breku.
    • holka01

      Re: film

      Taky jsem ho viděla. Byl to úža film
  • :-(

    Anna Nicole Smith sa vraj predavkovala *9* nezomrela na kolaps. Je mi to fakt velmi luto, lebo to bola naozaj osobnost, ktora musela prezit umrtie svojho 20rocneho syna v septembri 2006 *9* takze to musela byt silnou osobnostou. A este k tomu, ze nezomrela na Floride ale v Hollywoodskom hotely. V nebi sa stretne so svojim synom Danielom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit