Přejít na výpis diskuzí

Barbara De Rossi

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte co je těžké ? Mít za ženu kopii.Má manželka je věrohodná kopie herečky Barbara de Rossi.Je to až tak těžké,že v čechách se najde pár obdivovatelů této herečky a ihned jí srovnávají s mojí ženou,ale jezdit s tímto do itálie na dovolenou je nad mé síly.Pokud bude v itálii soutěž o dvojníky ,manželku přihlásím.A podezírám tchýni,kde k tomuhle duplikátu přišla.:-) *15*
  • rada by som vlastnila celu miniseriu Vitazstvo lasky (aj Pribeh Chiary)
    Ak niekto moze poskytnut, bola by som rada
  • Dobrý den,

    sháním jako dárek k narozeninám 6-ti dílný seriál Vítězství lásky s Barbarou de Rossi.Koupím v jakékoliv podobě.Ozvěte se prosím na RadkaTomaskova@seznam.cz
    Děkuji
  • Dobrý večer mám stejnou otázku jako ostatní kde se dá sehtat Vítězství lásky s Barbarou De Rosii ?A kolik je dílů? Můj e-mail je
    Loskotova1@seznam.cz

    Díky moc za odpověd.Moc by mi to pomohlo.
  • Dobrý den,
    přidávám se s prosbou, jestli někdo nemá náhodou tento seriál v nějaké podobě, ať už na DVD nebo VHS nebo klidně v čemkolik, sháním ho už dlouho a nemůžu ho nikde najít. Kdyžtak mi napište na kacok@seznam.cz
    Předem díky *3*
  • Ahoj, ráda bych koupila kopii minisérie "Vítězství lásky", kdo z vás má prosím DVD nebo kopii z VHS, tak se mi moc prosím ozvěte na email: lenvra@seznam.cz Předem moc děkuji.
  • ahoj, jako jedna z mnoha se pridavam s zadosti o zpravu, pokud nekdo vlastnite italskou miniserii Vitezstvi lasky at uz na VHS nebo DVD, je to uz dlouho co jsem film videla a moc se mi libil, rada bych tenhle "skvost" mela ve sve filmotece :-)Predem diky, PS (pmeisnerova@seznam.cz)
  • Ahoj, kdo z vás má prosím DVD Italské minisérie "Vítězství lásky" prosím ozvěte se mi na M.Nadymackova@seznam.cz Předem moc děkuji
  • vítězství lásky

    ahoj koupím na čemkoliv sérii výtězství lásky marně to scháním už leta prosím kdo to máte ozvěte se dekuji moc monka budu vděčná *3* *3*
  • Setkání

    Vyděly jste někdo na vlastní oči tuto skvělou herečku? Co se pokusit "o nemožné" a pokusit se sní setkat? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit