Přejít na výpis diskuzí

Barbara De Rossi

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Setkání

    Vyděly jste někdo na vlastní oči tuto skvělou herečku? Co se pokusit "o nemožné" a pokusit se sní setkat? *14*
  • Barbara de Rossi

    Ten kdo viděl 4-dílnou Italskou serii "Vítězství lásky" pochopí, že Barbara je skvělá herečka s neobyčejným talentem na sentimentální role...
    • Re: Barbara de Rossi

      já tenhle seriál miluji, škoda, že není na dvd :-( ani tu závěrečnou písničku nemůžu nikde sehnat :-(
      docela mě mrzí, že jsem neviděla první řadu seriálu Chobotnice, kde Barbara taky hrála, už abych to měla doma :-)
      • Re: Re: Barbara de Rossi

        Ústřední píseň z minisérie Vítězství lásky zpíva LENA BIOLCATI a píseň se jmenuje MA QUANDO IMPARERO. Najdete ji i na youtube.
      • Re: Re: Barbara de Rossi

        vsechny tri rady Chobotnice jsou celkem bezne k dostani v Levnych knihach (vcetne filmu Tiche dny v Clichy - Claude Chabrol 1990 - tam De Rossi hraje rusovlasou prostitutku Nys *3* )
    • Re: Barbara de Rossi

      to máš určitě pravdu,já miluju tenhle 4-dílný seríál,je v něm naprosto úžasná,zrovna dneska jsem ho celý zkoukla na videu *15*
      • Ahoj, sháním tento seriál a dočetla jsem se, že ho máš na videu. Platí to ještě nebo jsi to vymyzal. Bylo by možné ho dát na dvd a rozdělit se? Napiš prosím na email la40ska@seznam.cz.
        Děkuji velice Bohumila
      • Ahoj !
        Prosím ráda bych 4-dílný seriál "Vítězství lásky" koupila. A máš i další pokračování "Příběh Chairy" ?
        Nemohu ho sehnat ! Prosím o odpověď !
        mil.spidlova@centrum.cz
        Děkuji moc !
      • Re: Re: Barbara de Rossi

        Je možné zakoupit kopii ?? DVD, VHS - cokoliv.
        V té sérii je opravdu dobrá !!!
        Divím se, že to ještě neopakovali - kdysi jsem to viděl v TV, ale od té doby vůbec nic - vyjma chobotnice, kterou mám celou.

        Děkuji předem za případnou odpověď, nebo radu.

        R.
      • Re: Re: Barbara de Rossi

        Chtěla sem se zeptat,kde se dájí koupit tyto DVD s Barbarou De Rossi " Vítězství lásky".Je to super film.Poraď.Jarka *9*
      • Re: Re: Barbara de Rossi

        jen je škoda, že se k nám nedostane víc z její filmografie... dlouho jsem s ní nic pěkného neviděla *9*
  • Této herečky jsem si všimla v TV seriálu Teta a v historickém filmu Srdce a zbroj. Myslím,že do role skutečně sedla.
  • ahoj, jako jedna z mnoha se pridavam s zadosti o zpravu, pokud nekdo vlastnite italskou miniserii Vitezstvi lasky at uz na VHS nebo DVD, je to uz dlouho co jsem film videla a moc se mi libil, rada bych tenhle "skvost" mela ve sve filmotece :-)Predem diky, PS (pmeisnerova@seznam.cz)
  • vítězství lásky

    ahoj koupím na čemkoliv sérii výtězství lásky marně to scháním už leta prosím kdo to máte ozvěte se dekuji moc monka budu vděčná *3* *3*
  • Víte co je těžké ? Mít za ženu kopii.Má manželka je věrohodná kopie herečky Barbara de Rossi.Je to až tak těžké,že v čechách se najde pár obdivovatelů této herečky a ihned jí srovnávají s mojí ženou,ale jezdit s tímto do itálie na dovolenou je nad mé síly.Pokud bude v itálii soutěž o dvojníky ,manželku přihlásím.A podezírám tchýni,kde k tomuhle duplikátu přišla.:-) *15*
  • rada by som vlastnila celu miniseriu Vitazstvo lasky (aj Pribeh Chiary)
    Ak niekto moze poskytnut, bola by som rada
  • Ahoj, ráda bych koupila kopii minisérie "Vítězství lásky", kdo z vás má prosím DVD nebo kopii z VHS, tak se mi moc prosím ozvěte na email: lenvra@seznam.cz Předem moc děkuji.
  • Dobrý den,
    přidávám se s prosbou, jestli někdo nemá náhodou tento seriál v nějaké podobě, ať už na DVD nebo VHS nebo klidně v čemkolik, sháním ho už dlouho a nemůžu ho nikde najít. Kdyžtak mi napište na kacok@seznam.cz
    Předem díky *3*
  • Ahoj, kdo z vás má prosím DVD Italské minisérie "Vítězství lásky" prosím ozvěte se mi na M.Nadymackova@seznam.cz Předem moc děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit