Přejít na výpis diskuzí

Bohumil Klepl

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Klepl, dnes jsem byla v divadle na představení. Kutloch, jste skvely herec. Moc děkuji za prijemny zážitek.
  • DOBRY den chtel jsem se optat v ktere casti pardubic jste bydlel mozna jsme spolu vyrustali v dectvi jmenu ji se milan novicky
  • javascript:addSmile(8)co? v Moskvě ? v Rusku ? děláte si srandu?
  • Я восхищаюсь вами, сэр нажал
    • Můžete to napsat, prosím Vás, Pane SDFR, česky, no a nikoli však rusky ?
    • ty si tele štepane
      • ha ha *3*
  • ve dne 16.112014 jsem ho videla v praze na armenskem konzerte vifotila sem se snim je to dobri clovek prosim nepiste o nem zle veci *3* *3* *3*
  • lieblinka

    Vše nej

    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám *3* *15*
  • Není nad sténání křovinořezů

    Vážený pane Bohumile,

    nejspíš Vám poslední dobou znělo v uších, anžto jsem si Vás představoval a permanentně na Vás nadával. Stal jste se přece - dobrovolně předpokládám - tváří jednoho nejmenovaného výrobce zahradnických hraček. Ke komu jinému tedy vysílat hlasy svého zoufalství, když jste na chalupě obklopen tím neustálým vytím a vrčením. Dříve na venkově syčely po večerech kosy, dnes každý kvůli třem kopřivám v koutě nahodí uřvaný křovinořez a je po idylce. Tak se nezlobte, že Vám zlomyslně přeju, abyste na takové typicky české vesnici strávil v tomto "klidu" pěkně celé léto a vstával a uléhal za drnčení mašinek, které tak urputně propagujete.

    Ale vážně. I když jsem ze zcela jiného těsta než Vy, respektuji Vás jako veřejnou osobu. A mám proto pro Vás nápad. Co takhle stát se také tváři třeba diskuzního pořadu na téma něco jako Za náš venkov bez hluku? Trochu pomoci společenské proměně u nás, aby se lidé trochu víc styděli dělat čurbes a nějak se domluvili, kdy ano a kdy ne. U nás je těžko vůbec chtít vymoci noční klid, natož nějaký přiměřený smysl pro soužití ve dne. Vy byste pro takové věci našel ta správné průpovídky apod. Myslím to vážně.

    A tak se nezlobte za ostrá slova a přemýšlejte. Srdečně Váš

    Jsn Mamula
    • Pokud ti to tak moc vadí, tak se odstěhuj do lesa nebo na poušť. Tam budeš mít klid. A jestli seš aspoň trochu inteligentní (o čemž pochybuju), tak bys mohl vědět, že Klepl si tyto komentáře nečte.
  • Vaše Alter Ego v galerii Vernon Projekt - Puškin/Talacko

    Važený Pane Klepl,

    dovolujeme si Vás tímto osobně pozvat na vernisáž naší výstavy nazvané "Alter
    Ego" v galerii Vernon Projekt /Heřmanova 12, Praha 7/ ve středu 21.07.2010
    v 18.00 hodin. Důvodem této pozvánky je také skutečnost, že jste byl námi
    zařazen mezi osoby, kterým přiřazujeme Alter Ego v podobě objektu. Toto Vaše
    nové Alter Ego bude společně s dalšími vystaveno v době od 21.07. do 22.08.2010.

    Více informací:
    http://www.galerievern on.com/clanek-vernon-projekt-puskin -talacko-153-994
    a krátká upoutávka zde: http://www.youtube.com/watch?v=20fV 24WgEFI



    S pozdravem Patricia Talacko a Alexandr Puškin
  • mountfield !

    Vážený pane Klepl,
    vždy jste patřil k mým oblíbeným hercům. Nejvíc jste si mne získal svým vyprávěním ve Všechnopárty. Ovšem reklamou pro Mountfield jste si znepřátelil všechny s kým jsem se v poslední době bavil. Agresivní proletářská a hloupá s nádechem komunismu.
    S pozdravem Jindřich Němec Karlovy Vary
    • Re: mountfield !

      Plně souhlasím. Mountfield by se měl nad sebou zamyslet. Reklamy tohoto typu jsou pro lidi spíš odpuzující. A. Havlín
  • Prachy

    Vážený pane Klepl.Až do včera jsem byl většinou rád když jsem vás viděl na obrazovce.To co jste ale předvedl v reklamě Mountfieldu je stupidní,sprosté a ubohé vystoupení.Je až s podivem co jsou lidi schopni udělat pro prachy.
    • Až do včera? Děláš si srandu?! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit