Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Videl som jeden dokument,o Bruce Lee kde ukazovali na konci Brandona a to jeho záhadné úmrtie. Bolo to v českom dabingu, kde vravel že v akom filme Brandon zahynul,a bolo tam jasne povedané že to bol film Dav o Vrane tam nepadlo ani jediné slovo a ani žiadne zábery z filmu Vrana. čo bolo aj mne zvláštne, že prečo by to potom zvalili, na Michaela Masse teda Funboya, čo by bolo dosť od veci. Jedine ak si zahral aj v tom filme Dav a tam sa to stalo. Možno že Brandon točil súčasne dva filmy zároven aj ten Dav v ktorom zahynul, a potom sa už dotočila iba Vrana s iným hercom, dvojníkom.
  • Brandon Lee mohl být stejnou legendou jako jeho otec vždycky jsem odivoval filmy Bruce Lee a u Brandonových filmů jsem taky napjatě zíral jak skvěle ovládá bojová umění nic méně styl jeet kune do které sám Bruce vymyslel je dobrý rozvoj pro čínské kung fu v mém srdci však oba žijí dál jak Bruce tak i Brandon je jich strašlivá škoda oni mě motivovali k tomu abych se učil bojová umění
  • vsimla jsem si že by před dvěma dny oslavil 47 narozeniny doufam že nejsem jedina ktera si vzpoměla pozdě ale přece
  • Brandon

    Brandon umřel když mi byly dva roky, škoda, že zemřel byl to nadanej herec a mohl být ještě lepší
  • ÚMRTÍ

    Umřel půl hodiny předtím, než jsem se já narodil..
  • RAPID FIRE..

    *9* PROC MUSEL ODEJIT JAKO JEHO OTEC *9*
  • Fotka

    Existuje fotka kde leží zraněný Brandon Lee a obličej má celý od krve.Fotografie skutečně existuje.Běhá z toho mráz po zádech.
    • Re: Fotka

      a kde ji najdu?
      • A kde najdu tu fotku,jak je tam celej zkrvavenej??
  • osud ?

    Je toto snad osud ? Zemřel podobně mlád jako jeho tatík. Neskutečná tragédie
  • brandon lee

    Byl to skvělý člověk, je ho strašná škoda že zemřel pri natáčení. veliká škoda.
    At je mu lehká zem
  • Vrána

    I love Brandon Lee
    Vránu jsem si na první skouknutí zamilovala
    naprosto dokonalý v vráně ,neuvěřitelný
    škoda že je mrtvý moc mě to mrzí
    nabrečela jsem se u toho filmu i nad jeho fotkami
    i když zemřel tři roky před mím narozením
    je mi jedno nádherný ♥
    R.I.P. Brandon Lee ♥
    I ♥ YOU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit