Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    Jo mate pravdu Brandon byl hodne skvelej herec zrovna pred tydnem sem videl Vranu a sem s toho porad divnej .. mel pred sebou celej zivot ,svadbu karieru .. jeho velka skoda *9*
  • Brandon Lee

    Brandon Lee je jeden z nejlepších lidí,který jsem viděla hrát.Nejlepší film co hrál byl Vrána a když jsem zjistila že byl při tomto filmu zabit,tak jsem byla z toho mimo a jeho líto.ODPOČÍVEJ V POKOJI BRANDONE LEE.BYL JSI NEJ HEREC.
  • Brandon Lee

    Vrána je opravdu snad nejlepší film,co jsem videla,né vizuálně i zvukově se mi libí,ale proto že je to film ,ale že v něm hrál neobyčejný talent Brendon Lee.Škoda,že už není mezi námi.Talen je a zůstane v naších srdcí. *4*
  • ...

    Miluju Dráčka... smutnej film no *15*
  • sensei

    Brandon Bruce Lee,jméno,které se navzdy vrylo do me mysli,talentovaný mistr a učitel bojového umění,zemřel mlád,přesneji 31.3.1993,ale přesto si myslím a v sobě samem vím,že bude provždy nepřekonán..........
  • Vrána

    Ahojík.. nefandím mu, ale věřím že to asi fakt nmáhoda nebyla.. táta: dobrej sportovec a herec syn: rovněž dobrej sportovec a herec a oba byli ,,náhodou" zastřeleni při natáčení náhodnou kulkou, která se objevila náhodně v revolveru, který měl být zásobovám pouze slepými patronami!! *13* *16* *8* Řekla bych, že je zabili!!!! *8* *16* s láskou Vaše Vanessa
    • Re: Vrána

      U Brandona byly slepé patrony,ale bohužel byly silnějšího rázu, protože byly použity v předchozí scéně a bohužel si Brandon umanul, že nepotřebuje vestu, na tak banální scénu, že by to bylo ve filmu vidět...A vlastně ani nebyla potřeba na slepé náboje... Ale stál moc blízko a zranil ho projektil, který se nestačil rozletět do stran...A Bruce Lee nezemřel vůbec na postřelení,ale na (do teď se o tom spekuluje) nějakou nemoc, nebo na nechtěné předávkování léky, tak nějak...
  • brandon lee

    Byl to skvělý člověk, je ho strašná škoda že zemřel pri natáčení. veliká škoda.
    At je mu lehká zem
  • Byl to borec..takováhle lidí je škoda....taky necháme jak to mohli dotočit ale je dobře že to dotočili
  • Brandon Lee

    Krásný film Vrána- doporučuju. Brandona je mi moc líto, dost mě to vzalo, když jsem se to dozvěděla. Tak odpočívej v pokoji Brandne Lee
  • Jen bych chtěl vědět v jaké části filmu ho střelili.
    • Re:

      do konce natáčení zbývalo 7 dnů... točila se scéna kdy je Brandon postřelen Funboyem (Michael Massey)...všechno probíhalo podle scénáře do té doby, než se ozvalo režisérovo "stop" a Brandon zůstal ležet...
      byl hned převezen do nemocnice, ...záznam této scény byl ihned smazán...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit